کتاب

کتاب های طرح محیا به کتابخانه های عمومی فارس رسید

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در فارس، روح ا لله منوچهری با بیان اینکه کتاب های طرح محیا به کتابخانه های عمومی فارس رسید، مطرح نمود: طرح محیا ازجمله طرح ها در حوزه منابع کتابخانه های عمومی است که در سال گذشته و در کنار فاز سوم طرح نسیم دانایی در استان انجام...

17 اردیبهشت 1400

حریرچی: به تعطیلی مشاغل شهر های قرمز اعتنا نمی گردد

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 85 درصد کشور در شرایط قرمز و نارنجی هستند، اما محدودیت های مشاغل در این شهر ها به خصوص تهران رعایت نمی گردد.

9 اردیبهشت 1400

آرامگاه خیام در نیشابور

بیایید به محله قدیمی نیشابور به نام شادیاخ سر بزنیم تا آرامگاه خیام را چون نگینی در میان باغ بزرگ نظاره گر باشیم. کسی که در دیار خراسان و در شهر نیشابور در قرن 5 هجری چشم باز کرد و به یکی از از منجمین، ریاضیدانان، دانشمندان و متفکران ایران تبدیل شد.

25 فروردین 1400

بیوگرافی مسعود جعفری جوزانی؛ کارگردان و فیلمساز معروف ایران

بیوگرافی مسعود جعفری جوزانی: مسعود جعفری جوزانی متولد 18 آذر 1327 در روستای جوزان شهرستان ملایر، کارگردان، فیلمنامه نویس و تهیه کننده و پدر بازیگر مشهور سحر جعفری جوزانی است.

26 اسفند 1399

احتمالات با یکسال تاخیر به تئاترشهر می آید

علی شمس از اجرای نمایش احتمالات در تابستان 1400 در مجموعه تئاتر شهر اطلاع داد.

22 اسفند 1399

تعبیر خواب وزغ - صدای وزغ در خواب چه مفهومی دارد؟

تعبیر خواب وزغ و یا دیدن آن در خواب نمادی از انسانی بدگوست که بسیار حرف بی فایده می زند. اطرافیان این فرد از پوچ بودن سخنانش کاملا آگاهند.

7 اسفند 1399

کتاب فیس بوک و فلسفه، در ذهن تان چه می گذرد؟ نوشته دی ویتکاور

کتاب فیس بوک و فلسفه دومین کتاب از مجموعه کتاب های نیش فلسفه نشر سفیتال است که به بررسی فلسفی فرهنگ عامه پسند می پردازند.

27 آبان 1399

کنترل درد زایمان با این روش ها

روزنامه خراسان - فرنگیس یاقوتی: شاید برای شما جالب باشد که بدانید بدن انسان در حالت عادی توانایی تحمل 45 واحد درد را دارد، این در حالی است که یک مادر، هنگام زایمان طبیعی به طور متوسط 57 واحد درد را تحمل می کند که این درد معادل شکستن همزمان 20 استخوان بدن است....

21 بهمن 1398

نصرت کریمی؛ معمار سینمای اجتماعی ایران

خبرنگاران: نصرت کریمی با کارگردانی دو فیلم درشکه چی و محلل نقش مهمی در پیشرفت سینمای اجتماعی ایران ایفا کرد. این هنرمند امروز پس از تحمل یک دوره بیماری، زندگی را بدرود گفت.

30 دی 1398

ظلمت آشکار و مواجهه با افسردگی ، این سگ سیاه شما را به خودکشی نزدیک می کند

کتاب ظلمت آشکار خاطراه ای است از مواجهه ویلیام استایرن، یک نویسنده پیروز با سگ سیاه افسردگی.

25 دی 1398