148 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری از بیمه سلامت برخوردار شدند

به گزارش وبلاگ بایجانی، در دولت سیزدهم 148 هزار نفر در استان چهارمحال و بختیاری زیر پوشش بیمه قرار گرفتند.

148 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری از بیمه سلامت برخوردار شدند

علیرضا اصغرزاده مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در دولت سیزدهم 148 هزار نفر در این استان زیر پوشش بیمه قرار گرفتند، گفت: بر این اساس مجموع بیمه شدگان سلامت استان به 628 هزار نفر افزایش یافت.

وی، پوشش 90 درصد هزینه های درمان ناباروری را از خدمات تازه بیمه سلامت مطرح نمود و گفت: در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت زوج های نابارور زیر پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند.

اصغرزاده ادامه داد: قرارداد با مطب های مامایی، ارائه خدمات در منطقه ها کمتربرخوردار، زیر پوشش قرار دادن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و بیمه مادران باردار از دیگر خدماتی است که از سوی بیمه سلامت در دولت سیزدهم ارائه می گردد.

بیشتر بخوانید

وی، توسعه خدمات الکترونیک را از دیگر برنامه های بیمه سلامت برشمرد و افزود: تا به امروز نسخه الکترونیک به صورت 95 درصد در استان اجرا شده است.

اصغرزاده، راه اندازی صندوق بیماران صعب العلاج را از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در بیمه سلامت مطرح نمود و گفت: برای ارائه خدمت به بیماران در سطح کشور پنج هزار میلیارد تومان برای این صندوق اختصاص داده شده است.

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری، از پرداخت 233 میلیارد تومان به موسسات طرف قرارداد این نهاد در استان طی سال جاری اطلاع داد و افزود: از این مقدار 72 میلیارد تومان بدهی پارسال بوده است.

وی، تعداد موسسات طرف قرارداد این نهاد بیمه گر در استان را 684 موسسه اعلام نمود و گفت: بدهی سطح یک نهاد های دولتی تا خاتمه مهر، بدهی بیمارستان ها تا آخر تیر و موسسات غیردولتی تا آخر شهریور تسویه حساب شده است.

وبلاگ بایجانی چهارمحال و بختیاری شهرکرد

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "148 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری از بیمه سلامت برخوردار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "148 هزار نفر در چهارمحال و بختیاری از بیمه سلامت برخوردار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید