عذرخواهی باشگاه پرسپولیس پس از نایب قهرمانی در آسیا

به گزارش وبلاگ بایجانی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور بیانیه ای از زحمات و غیرت سرخپوشان ایران و حمایت های هواداران متعصب پرسپولیس قدردانی کرد.

عذرخواهی باشگاه پرسپولیس پس از نایب قهرمانی در آسیا

در این بیانیه آمده است:

ما به شما بازیکنان و اعضای تیم فوتبال پرسپولیس افتخار می کنیم. شما بازیکنان، با غیرت و توانایی بالای خود و کادرفنی با درایت و تدبیرش، در گذشته، قابلیت و شایستگی خود را به اثبات رسانده اید. پرسپولیس در حالی به فینال رقابت ها رسید که کمتر کارشناسی، پیش بینی این حضور را می کرد. این امر میسر نبود مگر با دانایی کادرفنی، توانایی بازیکنان، حمایت هواداران و روحی که در کالبد پرسپولیس بزرگ جریان دارد که با تقویت آن، بار دیگر عزم خود را جزم خواهیم کرد تا برای فتح لیگ قهرمانان خیز دوباره ای برداریم.

در این شرایط سخت کرونایی باید از میزبانی شایسته کشور قطر که امکان برگزاری رقابت ها را فراهم کرد، تشکر کنیم و به باشگاه اولسان هیوندای کره جنوبی که رقیب شایسته وقابل احترامی بود، پیروزی را تبریک بگوییم. خطاب به اعضای تیم فوتبال پرسپولیس می گوئیم؛ شما دست به کاری بزرگی زدید که با تمام کمبودها، ناملایمتی ها، سنگ اندازی ها، هیچ کس انتظار چنین توفیقی را نداشت.

ما، ملت ایران و فوتبال آسیا شاهد بودیم که شما چگونه با ایثارتان از اعتبار فوتبال ایران دفاع کرده و یک بار دیگر خود را به بزرگ ترین رویداد باشگاهی آسیا رساندید. این نه یک انتها بلکه یک شروع دوباره به همراه تجربه های بیشتر است. در مقام باشگاه از هواداران عذرخواهی می کنیم که با وجود تمام تلاشی که صورت گرفت، پیروز به کسب عنوان قهرمانی نشدیم اما مقام قهرمانی غرب آسیا و نایب قهرمانی لیگ قهرمانان که جایگاه کوچکی در قاره پهناور آسیا نیست را در شب میلاد حضرت زینب (س) تقدیم شهدای مدافع سلامت و پرستاران عزیز می کنیم که در طول یکسال گذشته با جانفشانی خود، امیدبخش زندگی ایرانیان بوده اند.

بی تردید جدایی و در اختیار نداشتن چند بازیکن محروم و لغو بازی های لیگ و دور شدن از شرایط مسابقه تأثیر زیادی روی کارمان داشت، اما در مکتب پرسپولیس بهانه جویی جایی ندارد و ما در کمال ادب، از هواداران خود عذرخواهی می کنیم و برای ساختن آینده بهتر تلاش خواهیم کرد. پرسپولیس به هواداران بی نظیر خود می نازد که خوب آموخته اند و آموزاندند که ناامیدی در کار نیست. پرسپولیس هوادارانی دارد که دیگران در حسرتش هستند.

پرسپولیس در چهار فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا دو بار به فینال آسیا رفته و یک بار به نیمه نهایی رسیده است. در آستانه قهرمانی، از دستیابی به آن بازماندیم ولی کدام یک از قهرمانان آسیا چنین تداومی داشته اند؟ این فرایند ادامه خواهد داشت.

پرسپولیس توانست در سخت ترین روزها و شرایط با پیروزیت هایش امید را به اهالی فوتبال هدیه دهد. ما در سایه حمایت هواداران با قدرت بیشتر بازمی گردیم و برای دوره بعدی رقابت ها لحظه شماری می کنیم. ما قهرمان خواهیم شد، در تلاش بعدی، این جام را به خانه خواهیم آورد و به کلکسیون افتخارات فوتبال ایران، اضافه می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "عذرخواهی باشگاه پرسپولیس پس از نایب قهرمانی در آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی باشگاه پرسپولیس پس از نایب قهرمانی در آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید