چگونه به وسیله جیمیل تماس بگیریم؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، گوگل سابقه طولانی در ساخت و کنار گذاشتن برنامه های چت داشته، برای جزئیات بیشتر در خصوص قربانیان بسیار گوگل، کافیست به حساب بدنام Killed by Google Twitter مراجعه کنید. اکنون، به نظر می رسد که این شرکت با افزودن تماس های صوتی و تصویری به جیمیل، یکی از محبوب ترین اپلیکیشن هایش، دوباره کوشش می نماید.

چگونه به وسیله جیمیل تماس بگیریم؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از دیجیتال ترندز، پس از ادغام Google Meet، گوگل اکنون به شما امکان برقراری تماس صوتی و تصویری به وسیله برنامه جیمیل را می دهد و به شما امکان می دهد در صورت احتیاج بین چت به تماس تصویری یا صوتی جابجا شوید.

گوگل اعلام نموده است که اکنون می توانید به جلسات و تماس های صوتی در Google Chat در برنامه جیمیل در اندروید و iOS بپیوندید. از هم اکنون، این ویژگی برای چت های یک به یک در دسترس است، بنابراین هر فرد می تواند تنها با یک فرد در یک زمان ارتباط برقرار کند. گوگل میخواهد ارتباط کارکنان اداری را با همکاران در دنیای کار ترکیبی نیز آسان تر کند.

نمایش گزینه های نو Gmail برای Mail، Chat، Rooms و Meet

اکنون چهار میانبر منو در پایین برنامه جیمیل خود خواهید داشت، یعنی Mail، Chat، Rooms و Meet. می توانید نماد تلفن یا ویدیو را در گوشه سمت راست بالای یک چت یک به یک انتخاب کنید تا مستقیماً به کسی زنگ بزنید.

برای پیوستن به یک تماس، تلفن یا تراشه ویدیویی را در چت یک به یک انتخاب کنید. این برنامه بنری از شخصی که با او در حال مکالمه هستید را نشان می دهد و تماس های از دست رفته با یک تلفن قرمز رنگ یا نماد ویدیو در داخل مکالمه و لیست چت نشان داده می گردد.

منبع: انتخاب

به "چگونه به وسیله جیمیل تماس بگیریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه به وسیله جیمیل تماس بگیریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید