چگونه از اسپویل سریال بازی تاج و تخت در فضای مجازی فرار کنیم؟!

به گزارش وبلاگ بایجانی، این روزها فصل هشتم سریال پر هوادار بازی تاج و تخت در حال پخش است و قسمت های مجذوب نماینده و پر هیجانی مثل جنگ در وینترفیل نیز در راه است اما بسیاری از افراد به ویژه در فضای مجازی اقدام به اسپویل یا افشای جزئیات قسمت های تازه می نمایند و این باعث می گردد مجذوب نمایندهیت سریال برای شما کامل از بین برود.

چگونه از اسپویل سریال بازی تاج و تخت در فضای مجازی فرار کنیم؟!

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اگر شما هم از گروه افرادی هستید که دوست ندارید در دام اسپویل های مجازی بازی تاج و تخت بیفتید و به عبارتی تمایل دارید همه قسمت ها را بر اساس سلیقه زمانی دلخواه خود دیدن کنید، بهتر است از نرم افزارهایی برای مبارزه با اسپویل ها بهره ببرید.

البته راه های متعددی برای جلوگیری از اسپویل بدون محدود کردن استفاده از کامپیوتر یا تلفن همراه شما وجود دارد. برای مثال می توانید در توییتر، فیس بوک یا یوتیوب بعضی از کلمات کلیدی را فیلتر کنید. یا گروه های که حدس می زنید به نقد و آنالیز سریال می پردازند ترک کنید.

اگر میخواهید محافظت گسترده تر در وب داشته باشید، می توانید از افزونه هایی در مرورگر خود بهره ببرید. اغلب این افزونه ها از مرورگرهای بزرگ مانند گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس، پشتیبانی می نمایند.

Spoiler 2.0

این افزونه تقریبا هر چیزی که شما مشخص کنید را مسدود می نماید و این ابزار می تواند دقیقا همان چیزی باشد که شما دوست دارید داشته باشید. این افزونه به شکل رایگان برای فایرفاکس و کروم و در اندروید و iOS در دسترس است و به شما اجازه می دهد که کلیدواژه دلخواهتان را در هر کجا اضافه کنید. پس از نصب و کلیک کردن روی پسوند، یک پنجره باز می گردد که به شما امکان سفارشی کردن موارد دلخواهتان را می دهد. صفحه تازه به شما اجازه می دهد تا کلمات کلیدی خاصی را برای لیست بلاک شدگان اضافه کنید و حتی می توانید تصاویر و فیلم های مرتبط با این کلمه کلیدی را نیز خاموش کنید.

Spoiler Protection 2.0 واقعا در مسدود کردن کلمات رویکردی تهاجمی دارد و بنابراین با قدرت هر چه تمام تر کار می نماید.

Unspoiler

این افزونه در عمل برای جلوگیری از محتوا، یک رویکرد ملایمتر از افزونه قبلی دارد. اما جالب است بدانید این افزونه رایگان می تواند مکملی مناسب برای بسته شدن تمامی خروجی های ممک اسپویلر ها باشد.

ین افزونه رایگان است و از زمان انتشار جنگ ستارگان در سال 2015 به عنوان راهکاری برای مبارزه با اسپویل های این مجموعه استفاده شده است.

هنگامی که Unspoiler در مرورگر شما فعال می گردد، هر کلمه کلیدی را که مایلید وارد می کنید و سپس منتظر سانسور و مسدود شدن کلمات و تصاویری می شوید که می توانند ماهیت اسپویل داشته باشند.

منبع: انتخاب

به "چگونه از اسپویل سریال بازی تاج و تخت در فضای مجازی فرار کنیم؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه از اسپویل سریال بازی تاج و تخت در فضای مجازی فرار کنیم؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید