خاتمه لیگ برتر هندبال بانوان با حمایت ایرانسل

به گزارش وبلاگ بایجانی، با اهدای جام قهرمانی لیگ برتر هندبال زنان ایران به تیم سنگ آهن بافق و با حضور ایرانسل به عنوان حامی فدراسیون هندبال، مراسم اختتامیه هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر هندبال بانوان کشور برگزار گردید.

خاتمه لیگ برتر هندبال بانوان با حمایت ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بعدازظهر شنبه 23 اردیبهشت 1402، ملاقات دوم فینال و مراسم اختتامیه هجدهمین لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه های کشور، در محل سالن فدراسیون هندبال برگزار گردید. در این مراسم کاپ و مدال سوم به نمایندگان تیم شهید چمران لارستان و فولاد سپاهان اصفهان و کاپ و مدال دوم به تیم شهید شاملی کازرون اهدا و جام قهرمانی نیز به وسیله یاران تیم سنگ آهن بافق بالای سر برده شد.

در ملاقات برگشت فینال لیگ برتر بانوان که شنبه 23 اردیبهشت 1402 برگزار گردید، سنگ آهن بافق که ملاقات رفت را با نتیجه 28-36 به سود خود به انتها برده بود، در انتها 60 دقیقه رقابت مجذوب نماینده، با نتیجه 26 -31 بازی را به شهید شاملی کازرون واگذار کرد اما به علت برد در بازی رفت و تفاضل گل بالاتر ، پیروز شد کاپ قهرمانی را بالای سر برد.

ایرانسل، نخستین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، در روز 14 دی 1400، طی مراسمی در ساختمان مرکزی ایرانسل، با حضور دکتر علیرضا پاکدل رئیس و جمعی از مدیران فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران و دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل، برای نخستین سال، حامی ورزش هندبال کشور شد که این حمایت، آغازگر یک دوره درخشش در رده های مختلف این رشته ورزشی بوده است.

اولین وبزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، برای دومین سال پیاپی، دوشنبه 12 دی 1401، قرارداد همکاری با فدراسیون هندبال را تمدید کرد.

در فروردین 1402، فدراسیون هندبال در آیین بزرگ انتخاب برترین های ورزشی ایران در سال 1401 و اختتامیه جشنواره ملی قهرمان ایران، پیروز به کسب عنوان برترین فدراسیون ورزشی کشور شد.

در دی 1401، تیم ملی هندبال مردان کشورمان، برای اولین بار در تاریخ، از گروه خود در مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی دنیا صعود کرد و به جمع 24 تیم برتر دنیا پیوست.

در شهریور 1401، تیم ملی هندبال نوجوانان پسر ایران، پیروز شد تا علاوه بر کسب عنوان نایب قهرمانی آسیا، سهمیه حضور در مسابقات قهرمانی دنیا را نیز به دست آورد.

در مرداد 1401، تیم ملی هندبال نوجوانان دختر ایران که در رقابت های قهرمانی دنیا در مقدونیه شمالی شرکت نموده بود، پیروز شد برای نخستین بار در تاریخ ورزش های توپی بانوان کشور، به جمع 16 تیم برتر دنیا راه پیدا کند.

در خرداد 1401، تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان ایران، پیروز شد برای نخستین بار در تاریخ این رشته ورزشی، نه تنها نخستین تیم آسیایی هندبال ساحلی باشد که در جمع چهار تیم برتر دنیا قرار می گیرد، بلکه اولین مدال دنیای هندبال ایران را هم به دست آورد و جایگاه سوم رقابت های دنیای را از آن خود کند.

فروردین 1401، در رقابت های هندبال ساحلی در دو رده بزرگسالان و نوجوانان، که به میزبانی ایران برگزار گردید، تیم های ملی ایران توانستند با درخشش و کسب پیروزی در برابر حریفان خود، ضمن به دست آوردن مدال طلا، به مسابقات قهرمانی دنیا نیز، راه پیدا نمایند.

بعلاوه تیم ملی نوجوانان دختر ایران، سوم فروردین ماه 1401، توانسته بود با قهرمانی در رقابت های آسیایی، نخستین مدال طلای بانوان را برای هندبال ایران به ارمغان آورد. در اسفند 1400 نیز، تیم ملی جوانان دختر ایران، توانسته بود با حمایت ایرانسل، مدال نقره رقابت های قهرمانی آسیا را به دست آورده و به مسابقات قهرمانی دنیا، راه پیدا کند.

پیشتر نیز، در بهمن 1400، تیم ملی هندبال مردان ایران، با حمایت ایرانسل، پیروز شده بود با درخشش در رقابت های قهرمانی آسیا، راهی مسابقات قهرمانی هندبال مردان دنیا گردد.

منبع: فوت و فن

به "خاتمه لیگ برتر هندبال بانوان با حمایت ایرانسل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه لیگ برتر هندبال بانوان با حمایت ایرانسل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید