ویسی پاسخ سرمربی استقلال را داد: ساپینتو را در خیابان می دیدم فکر می کردم دیوانه است!

به گزارش وبلاگ بایجانی، سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: اگر ساپینتو را در خیابان می دیدم فکر می کردم دیوانه است.

ویسی پاسخ سرمربی استقلال را داد: ساپینتو را در خیابان می دیدم فکر می کردم دیوانه است!

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بایجانی، عبدالله ویسی در واکنش به اظهارات ریکاردو ساپینتو، سرمربی تیم فوتبال استقلال مبنی بر اینکه ویسی اگر می خواهد در خصوص من صحبت کند، باید اوراق هویتی اش را نشان دهد، گفت: ساپینتو تصور می نماید ما ایرانی ها تا به امروز هیچ چیزی ندیده ایم؛ در حالی که ما جام جهانی را دیده ایم و بازیکنان لژیونر زیادی داریم. ما قهرمانی در آسیا داریم و او فکر می نماید که ما فوتبال بلد نیستیم و او آمده که به ما فوتبال یاد بدهد.

وی ادامه داد: ساپینتو اصلاً ادب ندارد و رفتارش در شان ایرانی ها نیست. فرهنگ ما کجاست و فرهنگ مملکت آن ها کجاست؟ او حق ندارد با من و امثال من اینگونه صحبت کند. من یک ایرانی هستم و همه رزومه من را می دانند و نیازی نیست به تو پاسپورت نشان دهم. من هم در تیم ملی بودم و قهرمانی و نایب قهرمانی آورده ام. من هم تیم را آسیایی نموده ام.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان درمورد اینکه ساپینتو اعلام نموده که رزومه ویسی را نمی دانم، توضیح داد: نباید هم بداند. من هم روزمه او را نمی دانم. اگر ساپینتو را در خیابان می دیدم فکر می کردم که یک آدم دیوانه است. او حق ندارد با من اینگونه صحبت کند. باشگاه ما باید این موضوع را پیگیری کند. این رفتار توهین به مربیان ایرانی است. او فکر می کنم چه کسی است؟ 4 تا تماشاگر نامش را فریاد زدند و دیوانه شده است؛ البته دیوانه هم بود.

ویسی اضافه کرد: من یک لر عشایری هستم و خیلی بدتر از او هستم اگر بخواهم جوابش را بدهم. من به احترام طرفداران استقلال جواب وی را ندادم. علی فیروزی خدای فوتبال ایران و خوزستان بود و از بزرگان فوتبال است و ساپینتو حق ندارد به وی توهین کند. نتیجه نگرفتید که نگرفتید؛ بروید فوتبال تان را بازی کنید! ساپینتو فرافکنی می نماید؛ دربی را باخت، تیمی که بدون شکست قهرمان شد را دارد نابود می نماید و حرف مفت هم می زند!

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ویسی پاسخ سرمربی استقلال را داد: ساپینتو را در خیابان می دیدم فکر می کردم دیوانه است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی پاسخ سرمربی استقلال را داد: ساپینتو را در خیابان می دیدم فکر می کردم دیوانه است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید