هشدار سیل در تهران ، امدادگران هلال احمر در حالت آماده باش ، کوهنوردان از حضور در ارتفاعات خودداری نمایند

به گزارش وبلاگ بایجانی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران از آماده باش امدادگران این جمعیت در پی صدور هشدار نارنجی هواشناسی و احتمال وقوع سیل در تهران اطلاع داد.

هشدار سیل در تهران ، امدادگران هلال احمر در حالت آماده باش ، کوهنوردان از حضور در ارتفاعات خودداری نمایند

به گزارش وبلاگ بایجانی، شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی برای امروز و روزهای بعد گفت: با توجه به هشدار هواشناسی، احتمال سیل در تهران وجود دارد که در این راستا امدادگران این استان در حالت آماده باش قرار گرفتند.

بیشتر بخوانید:

  • برف، باران و کولاک در نقاط مختلف کشور | بارش شدید در این 6 استان | بارش برف و باران در تهران تا کی ادامه دارد؟

وی ادامه داد: احتمال بارش باد، وزش باد شدید، کولاک، آبگرفتگی معابر، افت فشار گاز و قطعی برق در روز دوشنبه (10 بهمن) کرمانشاه، ایلام، لرستان، کردستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، روز سه شنبه (11 بهمن) در اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، قزوین، قم، مرکزی، البرز، تهران، غرب و جنوب اصفهان، شمال فارس، ارتفاعات غربی استان های مازندران و سمنان و روز چهارشنبه (12 بهمن) در شمال و شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، جنوب اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس و شمال خراسان رضوی مورد انتظار است.

فتحی هشدار داد: از شهروندان درخواست داریم تا برای کاهش اثرات مخرب، در صورت امکان، سفر ننمایند. در صورت تردد، تجهیزات کافی به همراه داشته باشند و کوهنوردان بهتر است که در فضای جوی نامساعد، از حضور در ارتفاعات خودداری نمایند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر

منبع: همشهری آنلاین

به "هشدار سیل در تهران ، امدادگران هلال احمر در حالت آماده باش ، کوهنوردان از حضور در ارتفاعات خودداری نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار سیل در تهران ، امدادگران هلال احمر در حالت آماده باش ، کوهنوردان از حضور در ارتفاعات خودداری نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید