نمایشگر تاشو تازه و عجیب سامسونگ با قابلیت چرخش 360 درجه

به گزارش وبلاگ بایجانی، سامسونگ نمونه اولیه نمایشگر جدیدی را به نمایش گذاشته است که می تواند گوشی های تاشو را به سمت جدیدی راهنمایی کند: نمایشگری با قابلیت چرخیدن 360 درجه.

نمایشگر تاشو تازه و عجیب سامسونگ با قابلیت چرخش 360 درجه

می توان انتظار داشت که این نمایشگر و طراحی لولای نو آن در گلکسی زد فولد 5 سامسونگ مورد استفاده قرار بگیرد.

سامسونگ نمونه اولیه نمایشگر نوی را به نمایش گذاشته است که می تواند گوشی های تاشو را به سمت نوی راهنمایی کند: نمایشگری با قابلیت چرخیدن 360 درجه.

سامسونگ دیسپلی، واحد سازنده نمایشگر های سامسونگ نمونه اولیه نمایشگر و لولای نو را در نمایشگاه CES 2023 به نمایش گذاشت. جان لوکاس، سخنگوی شرکت درباره این محصول شرح داد که می تواند 360 درجه بچرخد، به این معنی که می توان آن را به سمت داخل و خارج تا کرد.

علاوه براین، نمایشگر با طراحی لولای متفاوتی عرضه می گردد که ظاهراً چین خوردگی کمتری ایجاد می نماید و بعلاوه فشار وارده آن به نمایشگر کمتر است. نمایشگر های تاشو قبلی، هنگامی که به سمت داخل تا می شوند، شکل شل تری (مانند قطره آب) در مرکز خود ایجاد می نمایند.

این اولین باری نیست که سامسونگ دیسپلی نمونه اولیه Flex In & Out با طراحی تاشو 360 درجه ای را به نمایش گذاشته است. در سال 2021 نیز این شرکت یک نمایشگر Flex In & Out را در نشست بین المللی کره جنوبی برای نمایش اطلاعات (IMID) به نمایش گذاشته بود. با این حال، رویکرد آن متفاوت بود و مانند حرف S تا می شد.

تا گلکسی زد فولد 4 که در آگوست 2022 عرضه شد، دستگاه های تاشو سامسونگ همچنان از نمایشگر هایی استفاده می نمایند که فقط در یک جهت تا می شوند.

استفاده از نمایشگر نو در گلکسی زد فولد 5 سامسونگ؟

ممکن است این صفحه نمایش نو در گلکسی زد فولد 5 سامسونگ مورد استفاده قرار بگیرد. اخیراً در گزارشی گفته گردد بود که این دستگاه می تواند به لطف طراحی لولای نو خود، چین خوردگی کمتری داشته باشد.

این طراحی می تواند مشکل لولای U شکل گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 را اصلاح کند که چین برجسته ای در آن ایجاد می نماید. بعلاوه گلکسی زد فولد 5 را به رقبای تاشو خود، مانند اوپو فایند N2 و نسل سوم Motorola Razr شبیه تر می نماید.

هنوز معین نیست که سامسونگ چه زمانی زد فولد 5 را معرفی خواهد نمود، اما انتظار می رود که این دستگاه در ماه آگوست، همزمان با زد فلیپ 5 از آن رونمایی کند.

منبع: روزیاتو

منبع: فرادید

به "نمایشگر تاشو تازه و عجیب سامسونگ با قابلیت چرخش 360 درجه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگر تاشو تازه و عجیب سامسونگ با قابلیت چرخش 360 درجه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید