مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نگرانی مدیرعامل اپل در خصوص شرایط حریم خصوصی تا تغییرات تازه گوشی های سامسونگ

به گزارش وبلاگ بایجانی، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نگرانی مدیرعامل اپل در خصوص شرایط حریم خصوصی تا تغییرات تازه گوشی های سامسونگ

بهترین خبرهای حوزه فناوری طی 24 ساعت اخیر را اینجا بخوانید:

سامسونگ در حال کار روی ایده ای است که به وسیله آن دوربین های هوشمند و کوچک را به بخش زیرین نمایشگر می فرستد و هدف از این طراحی ایجاد یک تلفن تمام عیار است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گفته می گردد که چشم ها، آیینه هایی به سمت روان انسان محسوب می شوند اما می توان این ایده را تغییر داد و گفت که گوش ها کانال های واقعی ارتباط شما با جهانند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

این روزها تماشا روند رو به رشد استفاده از ربات های توانبخشی در مراکز درمانی چندان عجیب به نظر نمی رسد. قرار نیست همه ربات ها پیچیده باشند و از ربات های بسیار ساده تا ربات های پیچیده در موسسات توانبخشی مورد استفاده قرار می گیرند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

موزیلا اعلام نموده باگ نو فایرفاکس را شناسایی نموده و در حال حل آن است اما تا اطلاع ثانوی از کاربران درخواست نموده از حذف و نصب افزونه ها دست کشیده و کمی صبوری نمایند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

نتایج نظرسنجی یک نظرسنجی که به وسیله وب سایت جی اس ام صورت گرفته نشان می دهد اغلب کاربران اینترنتی هنوز آمادگی پذیرش 5G یا همان نسل پنجم اینترنت را ندارند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نگرانی مدیرعامل اپل در خصوص شرایط حریم خصوصی تا تغییرات تازه گوشی های سامسونگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نگرانی مدیرعامل اپل در خصوص شرایط حریم خصوصی تا تغییرات تازه گوشی های سامسونگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید