معلمی برای 2 دانش آموز کم برخوردار خود تبلت خرید

به گزارش وبلاگ بایجانی، تهران (پانا) - معلمی با وجود احتیاج اقتصادی شدید و بیماری فرزندش، با ایثار و گذشت، به کمک دانش آموزان کم برخوردار خود شتافته و با هزینه شخصی، 2 دستگاه تبلت برای آن ها خرید.

معلمی برای 2 دانش آموز کم برخوردار خود تبلت خرید

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، رضا باقرپور، از ایثارگران عرصه تعلیم و تربیت و معلم مدرسه عشایری شهید نامجو است که در روستایی دورافتاده به نام کلایی کا که از توابع شهرستان پلدختر مشغول تدریس است.

این آموزگار فداکار، در ایام شیوع کرونا و احتیاج مبرم دانش آموزان خود به گوشی هوشمند جهت حضور در کلاس های آموزش مجازی، که تقریباً تنها راه ارتباطی وی با دانش آموزانش بود، به دلیل عدم توانایی اقتصادی اولیا در تهیه این اقلام، در برقراری ارتباط با آن ها با مشکل روبرو شد و اقدام به خرید دو دستگاه تبلت، با هزینه شخصی و اهداء آن ها به دانش آموزانش کرد.

نکته ای که این عمل خداپسندانه را برجسته تر کرد، ایثار وی بود که این معلم فداکار عشایری در زمانی که فرزند خردسال خود با نارسایی کلیوی دست به گریبان و در لیست انتظار جهت دریافت و پیوند کلیه بود، با هزینه های سرسام آور پزشکی و داروهای مختص پیوند اعضا و احتیاج اقتصادی شدید، دست به این اقدام خداپسندانه و حرکت ارزشمند زد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "معلمی برای 2 دانش آموز کم برخوردار خود تبلت خرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معلمی برای 2 دانش آموز کم برخوردار خود تبلت خرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید