قرارداد لاکچری کاوه رضایی با استقلال

به گزارش وبلاگ بایجانی، حدود یک هفته است که مسئولان باشگاه استقلال و تراکتور در خصوص ادعای کاوه رضایی مبنی بر اینکه او بازیکن فعلی استقلال است با کمیته شرایط فدراسیون فوتبال در ارتباط هستند. رضایی در نیم فصل در حالی که هیچ پیش زمینه ای به مسئولان تراکتور نداد قرارداد خود را یکطرفه در آخرین دقایق جابجایی زمستانی فسخ کرد و مدعی شد با تفاهمنامه ای که در اختیار دارد بازیکن استقلال است. او که در ابتدای فصل حتی در تمرینات هم حضور داشت و در ترکیه هم با آبی پوشان آماده سازی کرد به خاطر پافشاری مطهری برای ماندن در استقلال مجبور شد به تراکتور برود، اما حالا این بازیکن مدعی است که باید در تیم استقلال بازی کند.

قرارداد لاکچری کاوه رضایی با استقلال

از طرفی استقلالی ها صراحتا اعلام نموده اند نیازی به کاوه رضایی ندارند، چون سرمربی این تیم خواهان جذب یک بازیکن خارجی است و این باشگاه برای خالی کردن جای یک بازیکن چالش های زیادی مثل فسخ قرارداد یکطرفه سیاوش یزدانی را متحمل شده است.

با این تفاسیر نشست کمیته شرایط فدراسیون فوتبال برای آنالیز ادعای کاوه رضایی چند روز قبل برگزار گردید و در این جلسه مسئولان باشگاه استقلال مدعی شدند تفاهمنامه ای که مصطفی آجرولو با کاوه رضایی امضا نموده را قبول ندارند. از طرفی تراکتوری ها هم که از رضایی بابت فسخ قرارداد یکطرفه شکایت نموده اند ادعا دارند این بازیکن نمی تواند در پیش فصل با دو باشگاه قرارداد امضا کند و در واقع برگه ای که در قالب تفاهمنامه میان وی و مدیریت پیشین این باشگاه امضا شده سندیت ندارد.

با پیگیری های فراوان به تعهدنامه میان رضایی و مدیرعامل وقت استقلال دست پیدا کردیم که فارغ از بحث توافق دو طرف عدد و ارقام عجیبی در این تفاهمنامه برای پیوستن به استقلال درج شده که جای نقد و آنالیز دارد. در این برگه اشاره شده که قرارداد این بازیکن 6 ماهه و تا انتها فصل خواهد بود.

متن تفاهنامه رضایی و مدیرعامل پیشین استقلال به توضیح زیر است:

1- در صورتی که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال نیم فصل زودتر از موعد مندرج در این بند باز گردد و بازیکن مسئله ای برای ورود به فهرست استقلال نداشته باشد و بعلاوه بازیکن مسئله ای برای ثبت قرارداد نداشته باشد و یا مصدومیت طولانی مدت نداشته باشد باشگاه موطف است از سوی مراجع ذیربط اقدام کند.

2- مبالغ پرداختی نیم فصل دوم، مبلغ پایه قرارداد 11 میلیارد تومان، حق مسکن 1 میلیارد تومان، رضایت مدیرعامل 1 میلیارد تومان، پاداش قهرمانی لیگ 1 میلیارد تومان، پاداش کسب سهمیه 300 میلیون تومان، پاداش قهرمانی جام حذفی 500 میلیون تومان، حضور در هر بازی 50 میلیون تومان، پاداش گل یا پاس گل 30 میلیون تومان. (در صورتی که وی در نیم فصل به عضویت استقلال در بیاید به صورت حدودی رقمی معادل 16 میلیارد از استقلال دریافت خواهد نمود)

3- مبالغ پرداختی فصل 1402-1403: مبلغ پایه 19 میلیارد تومان، حق مسکن 4.5 میلیارد تومان، رضایت مدیرعامل 4.5 میلیارد تومان، حضور در هر بازی 80 میلیون تومان، پاداش قهرمانی در لیگ 1.5 میلیارد تومان، پاداش قهرمانی در جام حذفی 1 میلیارد تومان، پاداش کسب سهمیه در لیگ 500 میلیون تومان. (در این بند در صورتی که رضایی در 20 بازی برای استقلال به میدان برود رقم قرارداد فصل اتی وی حدودا 30 میلیارد تومان می گردد.)

4- باشگاه موظف است پنج رو پیش از انتها پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل دوم فصل 1401-1402 در صورتی که بازیکن مسئله ای برای ثبت قرارداد نداشته باشدو یا مصدومیت طولانی مدت نداشته باشد قرارداد بازیکن را ثبت نمایید. در صورت عدم ثبت قرارداد تا موعد فوق الذکربازیکن حق فسخ قرارداد و دریافت 10 میلیارد تومان به عنوان غرامت را دارد. (کاوه رضایی دقیقا روی همین بند می تواند در صورتی که استقلال وی را به جای یزدانی وارد فهرست نکند 10 میلیارد تومان از این باشگاه غرامت بگیرد)

تصویر تفاهنامه مدیرعامل پیشین استقلال با رضایی را مشاهده کنید:

منبع: آنا

منبع: فرارو

به "قرارداد لاکچری کاوه رضایی با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارداد لاکچری کاوه رضایی با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید