محبی در گفت وگو با نرفتن من به جام جهانی حکمت داشت

به گزارش وبلاگ بایجانی، همواره گفته ام تمام کوشش خود را می کنم و سایر مسائل را به خدا می سپارم. در جام جهانی نرفتن من هم یک حکمتی بوده است.

محبی در گفت وگو با نرفتن من به جام جهانی حکمت داشت

وبلاگ بایجانی - محمد زارعی : محمد محبی مهاجم تیم استقلال در این فصل یکی از برترین های تیمش بود و این روند خوب او همچنان ادامه دارد. محبی تاکید دارد برای ادامه لیگ برنامه های ویژه ای دارد و می خواهد روند خوب خود را ادامه دهد و با تیم استقلال عنوان قهرمانی لیگ برتر کسب کند. گفت وگوی اختصاصی این بازیکن با وبلاگ بایجانی را در ذیل می خوانید:

از بازی با گل گهر آغاز کنیم. در حالی که یک بر صفر عقب بودید داور بازی 5 دقیقه وقت های تلف شده را اظهار داشت و در همین 5 دقیقه 2 گل زدید و پیروز شدید. خودت در خصوص این برد دراماتیک چه صحبتی داری؟

بازی با گل گهر خیلی سخت بود و خودمان این موضوع را می دانستیم. با تمام تمرکز برای این بازی به زمین آمده بودیم اما در نیمه اول روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم که شاید حق مان نبود. روند بازی به شکلی بود که باید گل می زدیم اما گل گهر گل زد. هرچه بازی به لحظات پایانی می رفت، تیم حریف فشرده تر می شد و نمی شد به راحتی سمت دروازه این تیم حمله کنیم. رضا میرزایی، تعویض طلایی ساپینتو به زمین آمد. برای او خیلی خشنود هستم که توانست یک گل بزند و یک پنالتی بگیرد و سبب شد تیم ما برنده گردد. البته گل گهر تیمی است که امیر قلعه نویی سرمربی اش است و او مرا از لیگ یک به لیگ برتر آورد. خیلی برایش احترام قائل هستم و امیدوارم هر جا هست، پیروز باشد.

جنجال های پیرامون این بازی به خصوص در صحنه پنالتی زیاد بود. به نظرت پنالتی درست بود؟

کارشناسان داوری باید درمورد پنالتی نظر بدهند.

استقلال هفته بعد به مصاف فولاد خواهد رفت. نظرت در خصوص این بازی چیست؟

بازی با فولاد همواره در تهران و خوزستان سخت بوده است. باید با تمام تمرکز به زمین برویم. باید خودمان را برای یک بازی سخت آماده کنیم تا ان شاءالله با دست پر از اهواز بازگردیم.

استقلال رقابت سختی با سپاهان و پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی دارد. به نظرت این تیم می تواند سال جاری با ساپینتو قهرمانی را تکرار کند؟

قطعا استقلال همواره برای قهرمانی می جنگد. ما یاد گرفته ایم باید هفته به هفته جلو برویم تا در تمام بازی ها دست پر از زمین بیرون بیاییم و در هفته آخر قهرمان شویم.

سال 1401برایت چگونه بود؟ جام جهانی را از دست دادی؟

همواره گفته ام تمام کوشش خود را می کنم و سایر مسائل را به خدا می سپارم. در جام جهانی نرفتن من هم یک حکمتی بوده است.

برنامه ات برای سال 1402چیست؟ در این سال جام ملتهای آسیا را خواهیم داشت؟

سعی می کنم همواره بازی به بازی جلو بروم و تمام کوشش خود را داشته باشم تا برترین اتفاقات برای من رخ بدهد.

بحث انتخاب مربی ایرانی یا خارجی برای تیم ملی مطرح شده است؟ به نظرت در شرایط فعلی مربی داخلی بهتر است یا خارجی؟

بحث انتخاب سرمربی تیم ملی در حیطه ما نیست و این موضوع را باید رئیس فدراسیون تعیین کند. من در این مورد نمی توانم نظری بدهم

منبع: همشهری آنلاین

به "محبی در گفت وگو با نرفتن من به جام جهانی حکمت داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبی در گفت وگو با نرفتن من به جام جهانی حکمت داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید