طراحی اپلیکیشن های کاربردی گردشگری متناسب با احتیاج زائران

به گزارش وبلاگ بایجانی، مرتضی گواهی در مورد برپایی نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته در تهران و حضور شرکت گردشگری شهرداری مشهد در این نمایشگاه اظهار کرد: حرم امام رضا(ع) همیشه در مشهد اولویت و محور است و تمامی فعالیت ها حول این محور می چرخد.

طراحی اپلیکیشن های کاربردی گردشگری متناسب با احتیاج زائران

وی اضافه نمود: قطعا تمامی کوشش ها و تمهید زیرساخت ها متوجه خدمت رسانی شایان به زائران بارگاه منور رضوی است و در این زمینه دستگاه های مختلف فعالیت دارند. از سوی دیگر 2 مسئله مهم اقتصاد زیارت و ماندگاری زائر در زیرمجموعه خدمت رسانی به زائران مطرح است.

گواهی بیان نمود: ما معتقد هستیم گردشگری یک امر ثانویه و در عین حال برترین مکمل برای مقوله زیارت در مشهد است که می تواند بازچرخانی مناسبی در اقتصاد زیارت مشهد ایجاد و از سوی دیگر به ماندگاری زائر یاری شایانی کند.

سرپرست شرکت گردشگری شهرداری مشهد گفت: در حاشیه برپایی نمایشگاه گردشگری تهران قول های مساعدی از سوی وزیر کشور برای شهر مشهد اخذ و قرار شد بسته های مشوق گردشگری برای این شهر تعریف گردد تا به ماندگاری زائر یاری کند.

وی ادامه داد: علاوه بر این در بازدید وزیر ارتباطات از غرفه گردشگری مشهد قرار شد اپلیکیشن های کاربردی گردشگری متناسب با احتیاج شرکت طراحی گردد تا زائران در هنگام حضور و تشرف در مشهد دچار سرگردانی نشوند.

گواهی اعلام کرد: براساس آمارها شهر مشهد سالانه پذیرای 30 میلیون زائر است و بخشی از این زائران نیز زائر بین المللی هستند که می توان از این ظرفیت برای شکوفایی اقتصاد زیارت در مشهد با بهره گیری از جاذبه های گردشگری استفاده کرد.

سرپرست شرکت گردشگری شهرداری مشهد بیان کرد: زیرساخت های گردشگری مناسبی به ویژه در محلات شهر مشهد وجود دارد که حتی بسیاری از مجاوران مشهدی از آن بی خبر هستند. زائران هنگام تشرف می توانند از این زیرساخت ها استفاده نمایند.

منبع: گردشبان

به "طراحی اپلیکیشن های کاربردی گردشگری متناسب با احتیاج زائران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی اپلیکیشن های کاربردی گردشگری متناسب با احتیاج زائران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید