رژیم جنجالی مالک فیس بوک خبرساز شد! ، زاکربرگ چقدر غذا می خورد؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، در رژیم غذایی مالک فیس بوک باید مصرف پروتئین، میوه و سبزیجات کاملا حساب شده باشد وگرنه در کوتاه مدت به جای عضله، چربی تولید می شود.

رژیم جنجالی مالک فیس بوک خبرساز شد! ، زاکربرگ چقدر غذا می خورد؟

به گزارش اطلاعات آنلاین به نقل از هلس لاین، مارک زاکربرگ موسس و مالک شبکه اجتماعی فیس بوک اخیرا در مصاحبه ای در فضای مجازی ادعا کرده است که روزی 4 هزار کالری غذا مصرف می کند که برای ورزش های سنگین توصیه شده از طریق مربی شخصی اش ضروری است.

زاکربرگ در یکی از مصاحبه های اخیرش گفته بود در یک وعده غذایی 20 ناگت مرغ، سیب زمینی سرخ کرده و شیرینی پای سیب مصرف کرده که روی هم تقریبا نزدیک به 3 هزار کالری می شود.

زاکربرگ گفته بود برای اینکه وزنش در این حد بماند باید 4 هزار کالری برای جبران تمرین های سنگین روزانه اش مصرف کند.

مارک زاکربرگ با امکانات و مربیانی که دارد احتمالا تمام کالری های خود را با تمرینات منظم می سوزاند، ولی کارشناسان می گویند که مصرف این مقدار کالری به طور حتم برای یک فرد عادی زیادی است. هرچند گفته شده برای عضله سازی نیاز به مازاد کالری دارد، ولی باید میزان پروتئین افزایش یابد که محاسبه مقدار آن نیاز به توصیه های تخصصی دارد.

تعیین دقیق کالری مورد نیاز می تواند مشکل باشد. نیکولا لودلم راین، متخصص تغذیه می گوید 4000 کالری ممکن است برای افرادی که شدت تمرین و سرعت متابولیسم زاکربرگ را دارند مناسب باشد، برای دیگران ممکن است بیش از حد باشد.

او ادامه می دهد برای تعیین کالری دریافتی مناسب، باید کل انرژی مصرفی روزانه خود (TDEE) را محاسبه کنید. علاوه بر این کمیت و کیفیت کالری نیز باید محاسبه شود. برای رسیدن به رژیم غذایی مالک فیس بوک باید مصرف پروتئین، میوه و سبزیجات کاملا حساب شده باشد وگرنه در کوتاه مدت به جای عضله، چربی تولید می شود.

منبع: فرارو

به "رژیم جنجالی مالک فیس بوک خبرساز شد! ، زاکربرگ چقدر غذا می خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رژیم جنجالی مالک فیس بوک خبرساز شد! ، زاکربرگ چقدر غذا می خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید