حمله شدید به هادی ساعی و خواهرش

به گزارش وبلاگ بایجانی، آرمین هادی پور، نماینده ایران در المپیک توکیو و دارنده مدال های نقره و برنز دنیا و طلای آسیا پس از بروز بعضی مسائل و حواشی ضمن کناره گیری ناگهانی از تیم ملی تکواندو، شدیدا از هادی ساعی و خواهرش انتقاد کرد.

حمله شدید به هادی ساعی و خواهرش

بعد از مصاحبه هادی و مهروز ساعی علیه آرمین هادی پور، این تکواندوکار المپیکی ایران شدیدا از آن ها انتقاد کرد.

هادی پور با انتشار مطلبی در فضای مجازی شدیدا به هادی ساعی، رییس فدراسیون تکواندو تاخت و نوشت: به جای مصاحبه کردن و من را کوبیدن به فکر این باشید که بیش تر از این ورزشکاران را فراری ندهید. من که خودم بیرون آمدم و به کسی هم کاری ندارم ولی با همه مربیانی که کار کردم برید ببینید راجع به من چه میگن و راجع به شماها چه می گویند. اگه تا الان ساکت موندم به احترام این بود که فکر می کردم برخی از آدما به میزان اسمشون بزرگ هستند.

هادی پور هم چنین در واکنش به مصاحبه مهروز ساعی، مربی تیم ملی بانوان که در اقدامی عجیب راجع به تیم مردان و آرمین هادی پور مصاحبه نموده بود، نوشت: جایگاه یه سریا فقط در حد خانواده است اگر میارنش توی کادر علت بر بزرگ شدن تون نیست، فقط لطف برادر هست...لطفا صندلی و محکم تر بگیرین.

آرمین هادی پور هم چنین با بیان این که نمی خواهد درباره این افراد صحبت کند، اظهار کرد: ما هم می توانیم مصاحبه کنیم و حرف بزنیم اما به خاطر ادبی که داریم حرمت نگه می داریم و حرف نمی زنیم.

او هم چنین تاکید نمود با این شرایط هیچ قصدی برای بازگشت به تیم ملی ندارد.

منبع : همشهری

منبع: فرارو

به "حمله شدید به هادی ساعی و خواهرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شدید به هادی ساعی و خواهرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید