توسعه و استفاده از ظرفیت های سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی

به گزارش وبلاگ بایجانی، مدیرعامل بانک کشاورزی با هدف تعامل،ملاقات و آگاهی از آخرین شرایط و پیشرفت برنامه ها، صبح روز یکشنبه بیست و هفتم مهرماه از بعضی ادارات حوزه فناوری و توسعه خدمات نوین بانکی بازدید و با مدیران وکارکنان این ادارات ملاقات و گفت وگو کرد.

توسعه و استفاده از ظرفیت های سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی

به گزارش خبرگزاری وبلاگ بایجانی به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی،روح اله خدارحمی در این ملاقات با حضور در جمع کارکنان بخش سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی برتوسعه و استفاده از ظرفیت های این سامانه تأکید کرد.

وی در این ملاقات سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی را تجربه ای پیروز و ارزشمند دانست و خواهان دقت و سرعت در انجام امور ،ایجاد هماهنگی، پرهیز از شتابزدگی،رعایت استانداردها و بهره برداری حد اکثری از زیرساخت های به وجود آمده شد.

بر اساس این گزارش،بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی، سامانه عرضه بهینه، استاندارد و مستقیم نهاده های کشاورزی در محیطی مدیریت شده برای دسترسی آسان خریداران و بهره برداران نهایی به محصولات کشاورزی با قیمت مصوب و مدیریت شده است و بر اساس هماهنگی های به عمل آمده با وزارت جهاد کشاورزی، در قالب این سامانه مبادلات نهاده های کشاورزی(ذرت،جو،کنجاله) بین وارد کنندگان با خریداران و بهره برداران نهایی، با سهولت بیشتری انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "توسعه و استفاده از ظرفیت های سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه و استفاده از ظرفیت های سامانه بازارگاه محصولات و نهاده های کشاورزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید