3 برنز دیگر به وسیله فاطمه مجلل، امیرحسین محمودپور و 4 نفره بانوان به مدال های ایران اضافه شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، با کسب 3 مدال برنز فاطمه مجلل، امیرحسین محمودپور و چهارنفره بانوان در مواد اسپرینت، جمع مدال های ایران به 1 نقره و 5 برنز رسید.

3 برنز دیگر به وسیله فاطمه مجلل، امیرحسین محمودپور و 4 نفره بانوان به مدال های ایران اضافه شد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بایجانی، فدراسیون قایقرانی، مسابقات بزرگ روئینگ مسکو عصر امروز در روسیه ادامه پیدا کرد.

ورزشکارانی از کشور های بلاروس، ازبکستان، روسیه، قزاقستان، صربستان، ارمنستان و ایران در قالب 25 تیم در این رقابت ها حضور داشتند. در ادامه این مسابقات ملی پوشان ایران در رقابت مقدماتی و فینال روئینگ اسپرینت بانوان و آقایان به مصاف حریفان رفتند.

فاطمه مجلل در روئینگ تک نفره 500 متر بانوان ابتدا در گروه اول دور مقدماتی دوم شد و به فینال راه یافت و در فینال با دو رقیب روسی، دو رقیب بلاروسی و نماینده قزاقستان روبه رو شد و در انتها با زمان 1:53.650 دقیقه در رده سوم نهاده شد و پیروز به کسب مدال برنز شد.

امیرحسین محمودپور در روئینگ تک نفره 500 متر مردان ابتدا در دور مقدماتی در رده نخست گروه اول مقدماتی نهاده شد و در مسابقه فینال در رقابت با 5 رقیب از روسیه، قزاقستان و بلاروس با زمان 1:38.810 دقیقه در جایگاه سوم ایستاد و مدال برنز به دست آورد.

در روئینگ چهارنفره سنگین وزن بانوان تیم ایران با ترکیب نازنین ملایی، مهسا جاور، زینب نوروزی و مریم امیدی پارسا در رقابت با 2 حریف از روسیه و 2 حریف از بلاروس با زمان 1:38.405 دقیقه در جایگاه سوم نهاده شد و صاحب مدال برنز شد.

بر این اساس در انتها رقابت نمایندگان کشورمان در شصت ودومین دوره مسابقات بزرگ روئینگ مسکو، 1 مدال نقره و 5 مدال برنز به وسیله روور های ایران به دست آمد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "3 برنز دیگر به وسیله فاطمه مجلل، امیرحسین محمودپور و 4 نفره بانوان به مدال های ایران اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 برنز دیگر به وسیله فاطمه مجلل، امیرحسین محمودپور و 4 نفره بانوان به مدال های ایران اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید