(16+) ببینید ، عاقبت خونین حمله کوسه به یک شناگر دریای سرخ ، این فقط نوعی سرنوشت شیطانی است!

به گزارش وبلاگ بایجانی، کوسه ای که به یک جوان روس در ساحل مصر حمله کرد و او را مثله کرد به وسیله مردم محلی به ساحل کشانده شد و کشته شد.

(16+) ببینید ، عاقبت خونین حمله کوسه به یک شناگر دریای سرخ ، این فقط نوعی سرنوشت شیطانی است!

به گزارش وبلاگ بایجانی، یک پدر روس از دیدنی کشته شدن پسرش به وسیله یک کوسه ببری در ساحل مصر وحشت نموده است. یوری پوپوف مجبور شد با درماندگی کشته شدن هولناک پسرش ولادیمیر، 23 ساله را از ساحل تفرجگاه الغردقه دیدن کند.

در این باره ببینید:

  • ببینید | حمله مرگبار کوسه به توریست در ساحل دریای سرخ
  • آرواره های آدمخوار
  • ببینید | لحظه حمله کوسه به یک قایق در سواحل هاوایی
  • تاکتیک عجیبی که کوسه های سر چکشی برای حفظ گرمای بدن در آب به کار می گیرند

پوپوف که اصالتاً اهل روسیه است گفت: ما برای استراحت به ساحل رفتیم. پسرم مورد حمله یک کوسه نهاده شد، همه چیز در چند ثانیه رخ داد.

پدر دلشکسته گفت که هیچ عضوی از خانواده در نزدیکی پسرش برای یاری وجود نداشت، هرچند گزارش های اولیه حاکی از آن است که نامزد 23 ساله ولادیمیر پیروز به فرار از حمله شده است.

پوپوف گفت: این حمله در 20 ثانیه رخ داد، این ساحل امن است، در اطراف کشتی ها و قایق های تفریحی وجود دارد. هرگز اینجا چنین اتفاقی نیفتاده است. آن ها معمولا در سواحل وحشی حمله می نمایند. این فقط نوعی سرنوشت شیطانی است.

ولادیمیر قبل از حمله هولناک چندین ماه با پدرش در مصر زندگی می کرد. پوپوف گفت که پسرش را می سوزاند و خاکستر او را به زادگاهشان روسیه باز می گرداند.

در ویدئوی منتشر شده دیده می شود که کوسه ببری پس از حمله به وسیله یک قایق گرفتار شده و به ساحل کشیده می شود، و به نظر می رسد قبل از اینکه با چماق تا سر حد مرگ بمیرد، زنده بوده است.

مقامات مصری تایید کردند که این کوسه برای تحقیقات به منظور کشف علل رفتار آن تحویل داده شده است.

ویدئویی که به وسیله دیدنگران وحشت زده گرفته شده است نشان می دهد که ولادیمیر در حالی که شکارچی به او حمله کند ناامیدانه فریاد می زند بابا، بابا. این جوان 23 ساله را می توان دید که ناامیدانه سعی می نماید به سمت ساحل شنا کند، اما بی نتیجه است. بدن او در حال چرخش در آب دیده می شود و پاهایش بالای سطح بالا آمده است. شنا کن، دور شو! سریع! یک کوسه! صدای فریاد مردم در این ویدئو شنیده می شود.

به زودی پاشیدن آب متوقف می شود و سر مرد جوان به سطح آب باز می شود. به نظر می رسد که او دوباره در آب در حال حرکت است، اما به آرامی شنیده می شود که او فریاد می زند بابا و درخواست یاری می نماید، آب اطراف او قرمز می شود. کوسه دوباره به اطراف می چرخد و به قربانی حمله می نماید.

سر مرد برای آخرین بار بالای آب ظاهر می شود و بدن کوسه در حال پیچش در اقیانوس دیده می شود که به نظر می رسد جسد را بیشتر به اعماق آب می کشاند.

یکی از شاهدان گفت: کوسه در حال خوردن بقایای اوست. دیگری گفت: در مقابل چشمان من، کوسه آن پسر را خورد، دختر [نامزد] توانست فرار کند.

پس از مشاهده حمله، پیدا کردن جسد و آوردن آن به خشکی ظاهراً زمان زیادی طول کشید.

پدر ولادیمیر گفت: بقایای بدن پیدا شد و جسد در کیسه ای نهاده شد و به سردخانه منتقل شد.

شاهد دیگری گفت: بچه ها در منطقه ای که کوسه به جوان روس حمله کرد اغلب شنا می کردند.

همه این اتفاقات نه چندان دور از فرود به دریا، در کنار نردبانی که هر کسی که به داخل آب می رفت از آن استفاده می کرد، رخ داد.

شاهدان گفتند که نامزد قربانی در زمان حمله در آب بوده است. گزارش ها حاکی از آن است که او سالم است و به روسیه بازگشته است.

وزارت خارجه روسیه نیز مرگ یک شهروند این کشور بر اثر حمله کوسه را تایید کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "(16+) ببینید ، عاقبت خونین حمله کوسه به یک شناگر دریای سرخ ، این فقط نوعی سرنوشت شیطانی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(16+) ببینید ، عاقبت خونین حمله کوسه به یک شناگر دریای سرخ ، این فقط نوعی سرنوشت شیطانی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید