یورو 2020، مورینیو: شکست در فینال، ناامیدی دوبرابری به انگلیس تحمیل می نماید، ترجیح می دادم به شیوه دیگری پیروز شوم

به گزارش وبلاگ بایجانی، سرمربی پیشین چلسی، منچستریونایتد و تاتنهام با تمجید از تیم ملی انگلیس، تصمیم داور در اعلام پنالتی به سود آنها مقابل دانمارک را باورنکردنی دانست.

یورو 2020، مورینیو: شکست در فینال، ناامیدی دوبرابری به انگلیس تحمیل می نماید، ترجیح می دادم به شیوه دیگری پیروز شوم

به گزارش وبلاگ بایجانی، ژوزه مورینیو درباره پیروزی 2 بر یک تیم ملی انگلیس مقابل دانمارک و صعود به فینال یورو 2020 گفت: بازی هیجان انگیزی بود و تیم برتر پیروز شد. انگلیس شایسته بُرد و تیمی فوق العاده بود و بدون شک شایستگی پیروزی را داشت. دانمارک به شیوه مورد انتظار من بازی کرد و در وقت اضافه واقعاً خسته بود. به مربی این تیم بابت عملکردی که ارائه کردند، تبریک می گویم. با این حال ترجیح می دهم به شیوه دیگری پیروز شوم.

وی با اعتراض به پنالتی اعلام شده در دقیقه 102 به سود سه شیر توضیح داد: نمی دانم چرا VAR، داور را به سمت صفحه نمایش نیاورد تا تصمیمش را تغییر دهد. به اسم یک فرد فوتبالی خیلی خوشحالم انگلیس پیروز شد، اما بابت پنالتی ناامید شدم. آن صحنه هرگز پنالتی نبود. باور نمی کنم داور در سطحی چون نیمه نهایی یورو 2020 چنین تصمیمی بگیرد و خوابش ببرد!

سرمربی رُم با تمجید از شاگردان ساوت گیت گفت: انگلیس نیمکت فوق العاده ای دارد و همه بازیکنان این تیم در سطحی بالا بودند. به نظرم شاهد فینال بسیار بسیار بزرگی خواهیم بود و ایتالیا توانایی بیشتری نسبت به دانمارک دارد. این تیم بسیار محبوب است و از عهده فشارهای شدید برمی آید. انگلیس میزبان فینال است و نایب قهرمانی برای این تیم خوب نیست. بازیکنان انگلیس می توانند از پس فشارها بربیایند و پس از دریافت گل، بازی قدرتمندی ارائه نمایند. با این حال نایب قهرمانی، ناامیدی دوبرابری به انگلیس تحمیل می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یورو 2020، مورینیو: شکست در فینال، ناامیدی دوبرابری به انگلیس تحمیل می نماید، ترجیح می دادم به شیوه دیگری پیروز شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، مورینیو: شکست در فینال، ناامیدی دوبرابری به انگلیس تحمیل می نماید، ترجیح می دادم به شیوه دیگری پیروز شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید