دورتموند یک مدافع کروات به خدمت گرفت، بواتنگ به لیون می پیوندد؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، باشگاه بوروسیا دورتموند مدافع 23 ساله ولفسبورگ را قرض گرفت و مدافع سال های اخیر بایرن مونیخ هم شاید راهی لیون گردد.

دورتموند یک مدافع کروات به خدمت گرفت، بواتنگ به لیون می پیوندد؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، باشگاه بوروسیا دورتموند در آخرین روز نقل وانتقالات تابستانی پیروز شد مارین پونگراچیچ را با قرارداد قرضی یکساله با بند خرید 12 میلیون یورویی از ولفسیورگ به خدمت بگیرد. این مدافع 23 ساله اهل کرواسی قابلیت بازی در پست های دفاع میانی و دفاع راست را دارد و سابقه بازی زیرنظر مارکو رُز سرمربی فعلی دورتموند در سالزبورگ اتریش را دارد.

بعلاوه فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل وانتقالات فوتبال اروپا اطلاع داد؛ مدیران باشگاه لیون فرانسه در کوشش برای به خدمت گرفتن ژروم بواتنک هستند و به این منظور با مدیر برنامه های او مستقیماً در تماس هستند. پیش از این گفته می شد دو باشگاه هرتابرلین و سویا نسبت به خدمت گرفتن این مدافع آلمانی علاقه مند هستند، اما رومانو مدعی شد این دو باشگاه تمایلی به جذب مدافع پیشین بایرن ندارند.

بواتنگ 32 ساله که در سال 2011 ازمنچسترسیتی به بایرن مونیخ پیوست، در انتها ماه ژوئن قراردادش با این باشگاه منقضی شد و با تمدید نشدن قراردادش، پس از 10 سال از این تیم آلمانی جدا شد. او در این مدت 364 بازی برای باواریایی ها به میدان رفت و 10 گل هم به ثمر رساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دورتموند یک مدافع کروات به خدمت گرفت، بواتنگ به لیون می پیوندد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دورتموند یک مدافع کروات به خدمت گرفت، بواتنگ به لیون می پیوندد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید