یورو 2020، سرمربی فنلاند: شانس کمی برای صعود داریم اما به بازیکنانم افتخار می کنم

به گزارش وبلاگ بایجانی، سرمربی تیم ملی فوتبال فنلاند با وجود ناکامی تیمش در صعود مستقیم به مرحله یک هشتم نهایی یورو 2020 از عملکرد شاگردان خود دفاع کرد.

یورو 2020، سرمربی فنلاند: شانس کمی برای صعود داریم اما به بازیکنانم افتخار می کنم

به گزارش وبلاگ بایجانی، مارکو کانروا سرمربی تیم ملی فوتبال فنلاند پس از باخت 2 بر صفر مردانش برابر بلژیک در دور آخر بازی های گروه B یورو 2020 که سبب شد این تیم به رده سوم جدول سقوط کند و صعودش به مرحله بعد به اما و اگرها وابسته شود، گفت: من به اخلاق کاری بازیکنانم در این بازی افتخار می کنم. شما کیفیت بلژیک را دیدید، اما من به شیوه جنگیدن بازیکنانم افتخار می کنم. یکی دو موقعیت گلزنی هم داشتیم، اما متأسفانه شوت های مان بلوکه شد. روی گل اولی که خوردیم کمی بدشانس بودیم. من ناراحتم که نتوانستیم امتیاز بگیریم. الان شانس کمی برای صعود داریم، اما با این حال من به مردانم و عملکردشان در طول تورنمنت می بالم.

کانروا افزود: باید به فرایند پیشرفت مان ادامه دهیم، چون این تیم در حوزه های فراوانی نیاز به ارتقا دادن سطح خودش دارد و باید اشتباهاتش را کم کند. ما در این بازی لحظات خوبی داشتیم. اینکه ما از نظر دیگران خوب کار کرده ایم یا نه، به این بستگی دارد که سطح انتظار آنها از تیم مان چه بوده باشد. هدف ما پیشرفت است و در این زمینه هم داریم سخت تلاش می کنیم. من خوشحالم که بالاتر از روسیه در این گروه به کارمان انتها دادیم، چون فکر نمی کنم که افراد زیادی پیش بینی می کردند که ما در این جایگاه به کارمان انتها دهیم. به نظر من دانمارک شایسته صعود به نام تیم دوم گروه بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یورو 2020، سرمربی فنلاند: شانس کمی برای صعود داریم اما به بازیکنانم افتخار می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورو 2020، سرمربی فنلاند: شانس کمی برای صعود داریم اما به بازیکنانم افتخار می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید