گلدان های خود را زیبا و مجذوب کننده کنید

به گزارش وبلاگ بایجانی، اگر در پی ایجاد تنوع و زیبایی در دکور منزل خود هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

گلدان های خود را زیبا و مجذوب کننده کنید

بیشتر افراد به داشتن گلدان و گیاهان آپارتمانی در خانه های خود علاقه داریم. با کمی خلاقیت می توانید گلدان های خود را زیباتر از قبل کنید. در این مطلب از وبلاگ بایجانی به بیان ایده های تزیین و زیباسازی گلدان در منزل می پردازیم.

گلدان ها را رنگ کنید

در یک روز تعطیل می توانید گلدان های ساده یا کمی قدیمی خود را آماده کرده و سپس به هر رنگی که خواستید آن را رنگ کنید. حتی می توانید طرحی که دوست دارید را بر روی آن بکشید. درنهایت شما یک گلدان تازه ساخته اید.

با توپ گلدان بسازید

درخانه همه شما توپ قدیمی پیدا می شود که دیگر قابل استفاده نیستند. می توانید این توپ ها را به گلدان تبدیل کنید. اگر این توپ ها برای والیبال یا بسکتبال باشند، نتیجه کار بهرت خواهد شد.

تزیین گلدان با صدف

یکی از ایده های تزیین و زیباسازی گلدان در منزل تزیین آن با صدف است. برای ساخت گلدان با وسایل ساده می توانید از صدف استفاده کنید. صدف ها به خودی خود زیبایی فراوانی دارند و استفاده از آن ها برای تزیین گلدان، می تواند زیبایی دکور خانه شما را افزایش دهد.

وسایل های دورریختنی را دور نریزید

با وسایل دور ریختنی می توانید وسایل تازه بسازید. این وسایل دورریختنی شامل بطری ها، ظروف پلاستیکی، قوطی کنسرو و غیره هستند. با این روش در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.

تزیین گلدان با سنگریزه

با استفاده از سنگریزه می توانید گلدان های خود را طراحی کنید. این سنگ ها در ابعاد و رنگ های مختلف موجود هستند. اگر نخواستید برای سنگ هزینه کنید، به یک رودخانه نزدیک بروید و از سنگ های صاف و صیقلی رودخانه استفاده کنید و آن ها را با چسب حرارتی برروی گلدان بچسبانید.

با کنف گلدان آویز بسازید

کنف یکی از وسایل تزیینی قابل استفاده در طراحی هاست و به راحتی یافت می شود. می توانید با استفاده از کنف، یک آویز زیبا برای گلدانتان درست کنید و آن را از هرجایی که می خواهید آویزان کنید. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی به مطلب این گیاهان آپارتمانی در منزل خطرناک هستند زیر سر بزنید.

گلدان های شیشه ای

با استفاده از شیشه های دور ریختنی که دیگر آن ها را نمی خواهید، گلدان های زیبا بسازید. یکی از بهترین راه ها برای استفاده از شیشه های مربا، شیر، ترشی یا خیارشور، ساخت گلدان است. باید توجه کنید که به دلیل نبود زهکش در گلدان های شیشه ای، از گیاهانی که به زهکشی بالایی نیاز دارند، استفاده نکنید. گیاهانی که بدون خاک نیز می توانند زندگی کنند، مانند : پوتوس ، ارکیده، قاشقی و غیره برای این گلدان ها مناسب هستند.

ساخت گلدان با لامپ های سوخته

شما معمولا از لامپ های سوخته چه استفاده ای می کنید؟ بهترین استفاده دوباره از این لامپ ها، ساخت گلدان است. برای این کار بهتر است که مواظب دست خود باشید و حتما از دستکش استفاده کنید تا لبه های لامپ دست شما را نبرد.

پیشنهاد مطالعه: مطلب برای خانه خود آسپرین تجویز کنید را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "گلدان های خود را زیبا و مجذوب کننده کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلدان های خود را زیبا و مجذوب کننده کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید