چگونه می توان عمر باتری آیفون را چند برابر کرد؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، بسیاری از کاربران دوست دارند باتری آیفونشان دیرتر از حالت معمول خالی گردد. بسیاری از افراد نیز دوست دارند با وجود کاربری بالا از آیفون خود بالاترین حد استفاده را داشته باشند. اما چگونه؟

چگونه می توان عمر باتری آیفون را چند برابر کرد؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شما می توانید با ایجاد تغییراتی در گوشی خود عمر باتری را چند برابر کنید. البته برای دسترسی به این ویژگی بهتر است گوشی خود را به روزرسانی کنید.

تنظیمات زیادی وجود دارد که می توانید برای صرفه جویی در عمر باتری انجام دهید: کاهش روشنایی صفحه، خاموش کردن خدمات موقعیت مکانی برای برنامه های خاص و غیرفعال کردن اعلان های بعضی از برنامه ها. اما ایجاد تغییرات در Refresh برنامه پس زمینه می تواند به افزایش عمر باتری را بدون به خطر انداختن قابلیت های زیاد افزایش دهد.

اگر می خوهید این کار را انجام دهید مراحل زیر را دنبال کنید:

اگر صرفه جویی در عمر باتری و داده اولویت شما باشد، می توانید Background App Refresh را کاملا خاموش کنید. به این ترتیب دفعه بعد که شما از آن برنامه بازدید می کنید، با آخرین اطلاعات به روز می گردد.

برای خاموش کردن برنامه Background App Refresh، منوی تنظیمات iPhone را باز کنید، رویGeneral را بزنید و Background App Refresh را انتخاب کنید. سپسBackground App Refresh را فشار دهید و OFF را انتخاب کنید.

اگر هنوز میخواهید برنامه ها در پس زمینه به روزرسانی شوند، اما نمیتوانید اطلاعاتتان را تخلیه کنید، میتوانید تنظیمات آیفون خود را به شکلی برنامه ریزی کنید که برنامه ها فقط هنگامی که به یک شبکه Wi-Fi وصل میشوند، تازه شوند. این موضوع احتمالا عمر باتری را حفظ خواهد نمود، زیرا برنامه ها بارها تازه می شوند.

شما می توانید بعضی به روزرسانی ها را برای زمانی خاص فعال کنید. برای این کار می توانید برنامه Refresh سابقه را برای برنامه های خاص فعال کنید. برای انجام این کار، مراحل مشابهی را که در اولین بخش شرح داده شد فعال کنید به جای استفاده از گزینه Background App Refresh واقع در بالای صفحه در بخش Background App Refresh در منوی تنظیمات، برای مشاهده برنامه های نصب شده روی گوشی خود، پایین بروید.

منبع: انتخاب

به "چگونه می توان عمر باتری آیفون را چند برابر کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه می توان عمر باتری آیفون را چند برابر کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید