پری دریایی واقعی این شکلی است!، عکس

به گزارش وبلاگ بایجانی، دانشمندان در نهایت توانستند ساختار واقعی یک پری دریایی میمونی مومیایی شده عجیب و غریب را مشاهده نمایند.

پری دریایی واقعی این شکلی است!، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ بایجانی، این چیز عجیب، برای دهه ها خوراک کنجکاوی های دانشمندان بوده است و ظاهرا قدمتش به قرن ها پیش بازمی شود. این مومیایی که ظاهری شبیه به پری دریایی و میمون دارد، در مجموع دارای 30 سانتی متر طول است و بدنش از یک تنه خزدار شبیه به پستانداران و یک دم ماهی فلس دار به اضافه دو دست انسان مانند و همین طور دندان های ریز و نوک تیز تشکیل شده است.

در فولکلور ژاپنی، موجوداتی نیمه انسان و نیمه ماهی با دهانی شبیه به میمون نینگیو نام دارند و گرچه کمتر از پری دریایی غربی جذابند، اما همان قدر افسانه و داستان پیرامونشان وجود دارد. یک یادداشت دست نویس که در داخل جعبه ای چوبی همراه این مومیایی عجیب وجود دارد نشان می دهد که این موجود در حدود سال 1740 در سواحل کوچی امروزی پیدا شده است.

از فوریه 2022، دانشمندان دانشگاه علوم و هنر کوراشیکی (KUSA) با معبد همکاری می نمایند تا از ماهیت واقعی این موجود عجیب و غریب سردربیاورند. آنها فاش نموده اند که این موجود فریب، حقه یا اثر هنری، هر چه که هست، حیوان نیست و مصنوع انسان است.

جزئیات این اکتشاف تازه را در راز شگفت انگیز پری دریایی مومیایی شده در ژاپن! بخوانید.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "پری دریایی واقعی این شکلی است!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پری دریایی واقعی این شکلی است!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید