پرسپولیس: کالدرون فهرست مازادی به باشگاه نداده است

به گزارش وبلاگ بایجانی، کالدرون هیچ فهرستی مازادی نداده است. از قبل تصمیم گرفته شده بود که اگر بازیکنی در فهرست مازاد نهاده شد بعد از خاتمه نیم فصل این اتفاق رخ بدهد.

پرسپولیس: کالدرون فهرست مازادی به باشگاه نداده است

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تاکید نمود سرمربی این تیم فهرست مازادی ارائه نداده است.

حسین قدوسی در گفت وگو با میزان، در خصوص آخرین اخبار جذب مهاجم خارجی برای پرسپولیس گفت: پیش از این چند گزینه باشگاه به کالدرون معرفی نموده بود و کالدرون هم چند گزینه به باشگاه معرفی کرد. شب قبل از بازی با سایپا که انصاری فرد به اردو رفت کالدرون چهار مهاجم جدید را به ما معرفی کرد. هنوز هیچ توافقی با هیچ بازیکنی نشده و اگر توافقی صورت بگیرد از طرف باشگاه به صورت رسمی اعلام می گردد.

وی در رابطه با اینکه طرفداران پرسپولیس نگران جذب مهاجم خارجی هستند، گفت: بالاخره باید برای جذب بازیکن خارجی یک روندی طی گردد. ما نمی خواهیم بی خود اسمی را مطرح کنیم. هر زمانی که توافق نهایی شد همه چیز را شفاف به طرفداران می گوییم. فعلا با هیچ مهاجم و بازیکنی توافقی ننموده ایم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه غیر از شیری، آیا باشگاه پرسپولیس قرار است با بازیکن دیگری هم تمدید کند، تاکید نمود: با یکی، دو بازیکن صحبت شده و فقط باید دید که خود بازیکن ها می خواهند این اتفاق رخ بدهد یا خیر.

قدوسی در پاسخ به این سوال که آیا کالدرون فهرست مازاد به باشگاه اعلام نموده، اعلام کرد: کالدرون هیچ فهرستی مازادی نداده است. از قبل تصمیم گرفته شده بود که اگر بازیکنی در فهرست مازاد نهاده شد بعد از سرانجام نیم فصل این اتفاق رخ بدهد.

منبع: عصر ایران

به "پرسپولیس: کالدرون فهرست مازادی به باشگاه نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس: کالدرون فهرست مازادی به باشگاه نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید