پاسخ کارگردان گیسو به اظهارنظر محمدرضا گلزار

به گزارش وبلاگ بایجانی، اظهارنظر اخیر محدرضا گلزار درباره دلایل شکست سریال شبکه نمایش خانگی گیسو، واکنش کارگردان را در پی داشت.

پاسخ کارگردان گیسو به اظهارنظر محمدرضا گلزار

به گزارش ایسنا، محمدرضا گلزار در گفت وگویی با یک شبکه مجازی ضعف فیلمنامه و نبود متن کامل و بی انگیزگی آدم های موثر در پروژه را از دلایل شکست گیسو منوچهر هادی عنوان نموده بود.

او در بخشی از صحبت هایش گفته بود، .. وقتی اتفاقی برای پروژه ای می افتد مقصر آن همه هستیم. شاید ما هم مقصریم که از ابتدا مصر نبودیم فیلمنامه را بخوانیم و اعتماد کردیم. پس من هم این شکست را گردن می گیرم...

حالا منوچهر هادی که این روز ها سریال کمدی نیسان آبی را برای شبکه نمایش خانگی کارگردانی می نماید، در اینستاگرامش در پاسخ به محمدرضا گلزار نوشته است: از تو فقط لحظات خوب و رفاقت و برادری را بخاطر می سپارم. حضورت در زندگی کاریم موثر و مفید بود. مهم نیست که من را نشناختی مهم است که میشناسمت خوش قلب و مهربان. صد گیسو که با تمام وجود و همه انگیزه ساختمش فدای یک تار موت، نه در کلام در واقعیت درونم.

ممنون تک تک عوامل و گروه محترم مخصوصن تهیه کننده هومن کبیری هم هستم و شرمسار کسانی که به هر علت ناراضی از گیسو هستند. تمام کاستی ها از من و دلایل ناتمام ماندن گیسو بماند. فقط بدانید که برای ادامه و انتها گیسو جنگیدم و نشد. مقصر کیست باز هم بماند.

مردم گیسو را دیدند و دنبال کردند و گله آن ها به حق از ناتمامی آنست؛ که در این مجال گفتنش دردی را دوا نمی نماید.

سریال گیسو در ادامه عاشقانه با حضور بازیگرانی، چون محمدرضا گلزار، ساره بیات، هانیه توسلی و حسین کمک ساخته شد. منوچهر هادی، کارگردان گیسو تیرماه سال جاری از انتها اجباری این سریال و کنار گذاشته شدنش از کارگردانی پروژه گفته بود.

منبع: فرارو

به "پاسخ کارگردان گیسو به اظهارنظر محمدرضا گلزار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ کارگردان گیسو به اظهارنظر محمدرضا گلزار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید