نیرو های حشدالشعبی یورش داعش به سامراء را ناکام گذاشتند

به گزارش وبلاگ بایجانی، نیرو های حشد شعبی عراق طی عملیاتی گسترده یورش تروریست های تکفیری داعش به سامراء را ناکام گذاشتند.

نیرو های حشدالشعبی یورش داعش به سامراء را ناکام گذاشتند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ بایجانی، به نقل از بغداد الیوم، تروریست های تکفیری داعش تلاش کردند تا بر منطقه ای واقع در جنوب سامراء عراق سیطره یابند. تروریست های داعش به همین منظور به منطقه تل الذهب واقع در جنوب سامراء یورش بردند.

بر اساس این گزارش، تلاش تروریست های داعش برای تسلط کامل بر تل الذهب با دخالت به موقع نیرو های حشد شعبی عراق روبرو شد. نیرو های حشد شعبی ضمن ممانعت از پیشروی تکفیری ها در تل الذهب خسارت های فراوانی را نیز به صفوف آن ها تحمیل کردند.

این درحالی است که چندی پیش نیز نیرو های عراقی به همراه حشد شعبی مواضع تروریست های تکفیری داعش در غرب استان الانبار را هدف قرار دادند. در جریان عملیات مذکور، نیرو های عراقی و حشد شعبی پیروز شدند خطوط امدادرسانی داعش در غرب الانبار را قطع کنند.

افزون بر این، اخیراً نیز فرماندهی عملیات حشد شعبی در استان صلاح الدین از پیروزیت مرحله اول عملیات پاکسازی رشته کوه های المکحول در شمال صلاح الدین از لوث تروریست های داعش خبر داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نیرو های حشدالشعبی یورش داعش به سامراء را ناکام گذاشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیرو های حشدالشعبی یورش داعش به سامراء را ناکام گذاشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید