نظرات عجیب و غریب برای یک گزارش جنجالی: هنگام بمب اتم به کجا پناه ببریم؟

به گزارش وبلاگ بایجانی، کاربران خبرنگاران در واکنش به گزارشی مبنی بر اینکه در هنگام انفجار اتمی، کجا پناه بگیریم، نظرات جالبی ارائه کردند.

نظرات عجیب و غریب برای یک گزارش جنجالی: هنگام بمب اتم به کجا پناه ببریم؟

به گزارش خبرگزاری وبلاگ بایجانی ، گزارش در هنگام انفجار اتمی، کجا پناه بگیریم؟ با واکنش گسترده ای از سوی کاربران وبلاگ بایجانی همراه شد؛ در این گزارش به این پرسش پاسخ داده شده است، پس از انفجار اولیه، شما فقط چند ثانیه فرصت خواهید داشت تا به یک مکان امن برسید. اما سوال اصلی این است که کجا باید پناه گرفت؟

جونو بیخ گوش آیو قرار می گیرد!/ عکس

عکس| این ماهی مرکب غول پیکر آدم خوار است!

تعداد زیادی از کاربران وبلاگ بایجانی در واکنش به این گزارش ابراز نگرانی کردند؛ کاربری به نام الف نوشت: این هم یک نگرانی دیگر روی انبوه نگرانی هایی که ما داریم.... .

در این میان تعدادی از کاربران وبلاگ بایجانی اما مرگ را راحتی تلقی کردند؛ کاربری به نام محمد در این خصوص نوشت: هرچی زودتر یکی بزنن راحت بشیم از این زندگی پر از فلاکت هر رو زندگی سختر هر روز بدتر از دیروز. و کاربر دیگری نیز بهنام مصطفی در ادامه در پاسخ به این نظر نوشت: آره ولا مرگ راحتیه.

کاربر دیگری نیز در این خصوص نوشت: ای کاش بمب اتم مینداختن...جهان نیست و نابود می شد.

در این میان نظر یکی از کاربران وبلاگ بایجانی ، مبنی بر وجود پناهگاه های امن در سوئیس در مقابل بمباران های هسته ای، بحث برانگیز شد؛ این کاربر نوشت: در سویس بیشتر خانه های ویلایی در زیر زمین پناهگاه اتمی دارند و ذخیره موااد غذایی و آب برای یک سال.، کاربر دیگری به نام عبدالرضا غیایی شاملو در واکنش به این نظر نوشت: باشه در اون چند ثانیه فورا به سوئیس میریم در یکی از اون خونه ها رو میزنیم و التماس میکنیم مارو در پناهگاه اتمی خود راه دهید. و کاربر دیگری نیز به نام سعید در واکنش به این نظر نوشت: برادر ما تو غذای روزانمون موندیم، روزی یه وعده غذا بیشتر نمیخوریم تو میگی ذخیره یکسال.

در این میان برخی از کاربران وبلاگ بایجانی بر این باورند که اقدامات دیگری هستند که از بمب اتم خطرناک تراند؛ کاربری به نام اکبر امیدی در این خصوص نوشت: دروغ و دزدی از اتم خطرناکتر است؛ ژاپن بمب اتم خورده بود، خوب شد.

در این میان برخی از کاربران وبلاگ بایجانی نیز نظرات جالبی ارائه کردند؛ کاربری در واکنش به این گزارش نوشت: در هنگام انفجار اتمی اگرکسی در خانه باشد، در اثر انفجار بمب اتم زمین لرزه بزرگی ایجاد خواهد شد و آوار بر سر انسان ها ریزش خواهد نمود؛ بمب اتم یک بمب خطرناک است که هم نور آن چشم ها را کور می نماید و هم صدای آن گوش ها را کر می نماید و هم پلوتونیم غذاها را مسموم و لباس انسان ها را آلوده می نماید برای همین همه از جنگ اتمی وحشت دارند.

در این برخی از کاربران وبلاگ بایجانی نیز نظرات بامزه ای در مورد حمله اتمی مطرح کردند؛ کاربری به نام مسعود صادقی در این خصوص نوشت: پشت باجناق پناه بگیریم. کاربر دیگری نیز به نام محسن در این خصوص نوشت: قدرت تخریب برخی مسئولین کشور از بمب اتم بیشتره.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "نظرات عجیب و غریب برای یک گزارش جنجالی: هنگام بمب اتم به کجا پناه ببریم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرات عجیب و غریب برای یک گزارش جنجالی: هنگام بمب اتم به کجا پناه ببریم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید