قوی ترین کوتاه قامت دنیا ؛ کسی که با دمبل های 1، 5 کیلویی قهرمان بدنسازی شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، کوتوله بدنساز هندی که به عنوان کوچک ترین بدنساز دنیا در رسانه ها به معروفیت دنیای رسیده، حالا میخواهد یک کار تازه را در هالیوود شروع کند. این گزارش سال 1388 در هفته نامه خبرنگاران سرنخ منتشر شده است.

قوی ترین کوتاه قامت دنیا ؛ کسی که با دمبل های 1، 5 کیلویی قهرمان بدنسازی شد

به گزارش وبلاگ بایجانی،ادیتیادو، مشهور به رومئو با انتشار چند مقاله در نشریات مطرح دنیا از جمله نیویورک تایمز و دیلی تلگراف به معروفیت رسید، حالا یک چهره شناخته شده دنیای است و چاک هریس که مدیربرنامه بیش از 10هزار هنرمند غیرعادی دنیای است، او را به محل کارش در لس آنجلس دعوت نموده است. هریس معتقد است این بدنساز کوتوله می تواند تبدیل به یکی از بزرگ ترین ستارگانش گردد.

در همین حال، شبکه تلویزیونی چنل فایو انگلستان مستندی از زندگی این کوتوله هندی و مسیر زندگی او از استان پنجاب هند تا لس آنجلس آمریکا تهیه نموده است. او در مسابقات پرورش اندام گلد جیم که زمانی باعث معروفیت آرنولد شوارتزنگر شد، به یک چهره تازه بدل شد.

او درباره این شانس تازه می گوید : بخش اعظمی از رویاهای من در یک سفر به واقعیت بدل شده. هرگز فکر نمی کردم که روزی به آمریکا سفر کنم و قرارداد کاری ببندم. من همواره دوست داشتم به کشورهای دیگر سفر کنم اما شرایط جسمانی ام برایم دردسر ساز بود.

رومئو کاری به بیماری ندارد و به تمریناتش ادامه می دهد

رومئو در سفری که به آمریکا داشت با یکی دیگر از ستارگان کوتوله سینما و تلویزیون یعنی جیسون آکونا آشنا شد. حالا آنها می خواهند با هم در سیرک سولی در لاس وگاس به هنرنمایی بپردازند.

رومئو راجع به این دوست تازه می گوید : من هرگز کوتوله بااستعداد و مشهور دیگری را دیدار ننموده بودم. او با وجود کوچک بودن، بی اندازه مشهور است و من هم به این باور رسیده ام که می توانم تجربه او را تکرار کنم. زمانی که در این سیرک تست می دادم همه از نتایج کار من راضی بودند و این به من امیدواری زیادی داد. رومئو برخلاف دیگر کوتوله ها اندام متناسبی دارد و به رغم کوچک بودن، بدن کاملا ورزیده ای برای خودش درست نموده و برای انجام حرکات ورزشی از وسایل ورزشی مخصوص از جمله دمبل های 5/1 کیلوگرمی استفاده می نماید و مدعی است که قوی ترین کوتوله در دنیا است.

اما یک خبر دیگر باعث شده تا روزهای خوش این ورزشکار هندی که نامش در کتاب رکوردهای گینس هم ثبت شده، به خاتمه نزدیک گردد. معاینات پزشکی در آمریکا حاکی از وجود 2تومور کوچک مغزی در سر رومئو است که به گفته پزشکان می تواند در اثر ورزش حرفه ای، موجبات سکته مغزی او را فراهم کند.

این ورزشکار 21 ساله هندی از کنار گذاشتن ورزش امتناع نموده و اصرار دارد حضورش در مسابقات سالیانه پرورش اندام را ادامه دهد. انیل دو شارما - پدر رومئو- در خصوص این هشدار جدی می گوید: دکترها توصیه نموده اند او از ورزش دست بکشد اما ما خانواده ای مذهبی هستیم که با ایمان به هدفمان ادامه می دهیم. رومئو هم معتقد است حتی در صورتی که قرار است زندگی او کوتاه باشد، چه بهتر که از این روزهای اندک به جامانده نهایت استفاده را بکند.

پزشکان به او پیشنهاد داده اند برای برطرف این مشکل جدی، دست به 2عمل پیایی مغز بزند و در کنار برداشتن این تومورها، رگ های خونی مغزش را هم معالجه کند اما لازمه این کار کنار گذاشتن تمرینات سخت ورزشی است و رومئو حاضر به قبول آن نیست. از سوی دیگر، آینده ورزشی او بعد از انجام این عمل های جراحی نامعلوم است.

پدر او می گوید: هشدارهای اولیه در ماه آگوست سال قبل به ما داده شد اما رومئو آنها را جدی نگرفت. با همه این حرف ها پزشکان می گویند به نظر می رسد که رومئو از ریسک ادامه تمرینات ورزشی و مسابقات و نمایش هایی که در آنها حضور دارد کاملا ناآگاه باشد. پدرش شرما در این باره می گوید : ما هم از اندازه موفقیت های رومئو شاد هستیم و کوشش می کنیم تا استرس را از او دور کنیم و او اکنون این امکان را دارد که برای اجرای نمایش ها به کشورهای مختلف سفر کند. ما او را تشویق به ادامه این کار می کنیم چراکه می خواهیم همواره او را شاد ببینیم؛ اما اگر قرار باشد که جانش به علت شرایط ویژه مغزی به خطر بیفتد، من دیگر به او اجازه اجرای برنامه یا تمرینات ورزشی را نمی دهم.

منبع: همشهری آنلاین

به "قوی ترین کوتاه قامت دنیا ؛ کسی که با دمبل های 1، 5 کیلویی قهرمان بدنسازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوی ترین کوتاه قامت دنیا ؛ کسی که با دمبل های 1، 5 کیلویی قهرمان بدنسازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید