شایعه مرگ گوشی های سری گلکسی نوت دوباره مطرح شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، مدتی قبل گزارش هایی مبنی بر پشتیبانی گلکسی S21 اولترا و گلکسی زد فولد 3 از قلم S Pen منتشر شد و در این میان گویا نباید انتظار معرفی نسل جدید گوشی های سری گلکسی نوت را داشته باشیم. حالا یک گزارش جدید از طرف یکی از رسانه های کره ای دوباره این ادعاها را تکرار کرده است.

شایعه مرگ گوشی های سری گلکسی نوت دوباره مطرح شد

در گزارش سایت Aju News آمده که سامسونگ قصد دارد پشتیبانی از قلم S Pen را برای گلکسی S21 اولترا و گلکسی زد فولد 3 ارائه کند. علاوه بر این، در این گزارش آمده که گلکسی زد فولد 3 از جایگاه مربوط به این قلم بهره می برد و قرار است در ژوئن 2021 معرفی شود.

با توجه به راهیابی قلم S Pen به این گوشی ها، سامسونگ می خواهد فرایند تولید گوشی های سری نوت را متوقف کند. اگرچه اتخاذ چنین تصمیمی چندان عجیب محسوب نمی شود، اما در هر صورت پایان یک دوران را نشان می دهد. گوشی های سری نوت در سال 2011 به جهان آمدند و به لطف نمایشگرهای غول پیکر و پشتیبانی از قلم S Pen خیلی زود به محبوبیت گسترده ای رسیدند.

این سایت کره ای جزئیات بیشتری از گلکسی زد فولد 3 مطرح کرده و گویا سامسونگ برای آن از نسل دوم شیشه فوق نازک (UTG) استفاده خواهد که بهره گیری نمایشگر تاشو از قلم S Pen را امکان پذیر می کند. Aju News همچنین اعلام کرده که سامسونگ قصد دارد برای این گوشی تاشو از دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده کند اما اگر کیفیت تصویر و صفحه نمایش مطابق انتظار نباشد، احتمالا این مشخصه را کنار می گذارد.

در گزارش مذکور آمده که حتی برای این گوشی دوربین سلفی پاپ آپ هم در نظر گرفته شده اما به دلیل نگرانی های مربوط به دوام آن، در نهایت کنار گذاشته شده است. در زمینه دوربین سلفی زیر نمایشگر این گوشی می توانیم به یک گزارش دیگر هم اشاره کنیم که چند روز قبل منتشر شد.

روی هم رفته شواهد مربوط به مرگ گوشی های سری گلکسی نوت رو به افزایش است و به نظر می رسد طرفداران این سری باید خود را برای این خبر آماده کنند.

  • اتمام عمر سری گلکسی نوت احتمالا به نفع قلم S Pen تمام می شود

منبع: Android Authority

منبع: دیجیکالا مگ

به "شایعه مرگ گوشی های سری گلکسی نوت دوباره مطرح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه مرگ گوشی های سری گلکسی نوت دوباره مطرح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید