روحانی: دولت آمریکا در رفتار های غیر انسانی خود تجدید نظر کند

به گزارش وبلاگ بایجانی، رئیس جمهور با اشاره به گزارش وزارت امور خارجه در زمینه فعالیت های انجام گرفته برای آزاد سازی منابع اقتصادی بلوکه شده ایران در بعضی کشور ها با توجه به موانع ایجاد شده از سوی آمریکایی ها در این زمینه، بر ضرورت هماهنگی بیشتر و موثر وزارت امور خارجه و بانک مرکزی در این زمینه تاکید نمود.

روحانی: دولت آمریکا در رفتار های غیر انسانی خود تجدید نظر کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی در یکصد و هشتادمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به تحولات پیش رو در آمریکا اشاره نمود و اضافه نمود: دولت جدید آمریکا پیش از هر اقدامی برای ترمیم چهره مخدوش این کشور در جامعه جهانی می بایست در رفتار های غیرانسانی خود با سایر کشور ها تجدید نظر کند.

روحانی در ادامه با اشاره به مصوبه روز گذشته دولت در مورد موظف شدن وزارت خارجه و دستگاه های مرتبط برای تسریع و تسهیل تبادلات تجاری با کشور های علاقه مند، بر برنامه ریزی و اقدامات سریع در این زمینه تاکید نمود.

در این جلسه وزارت خارجه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته برای آزاد سازی منابع اقتصادی بلوکه شده ایران در بعضی کشور ها ارائه کرد و مقرر شد علی رغم فشار های تحریمی آمریکا، بانک مرکزی و وزارت امور خارجه با هماهنگی بیشتر و موثرتر نسبت به آزاد سازی و استفاده از این منابع برای تامین احتیاج های تولیدی کشور اقدام کنند.

منبع: فرارو

به "روحانی: دولت آمریکا در رفتار های غیر انسانی خود تجدید نظر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: دولت آمریکا در رفتار های غیر انسانی خود تجدید نظر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید