رجبی مشهدی: مصرف برق 3 هزار مگاوات کاهش یافته، افزایش 8 درصدی فراوری برق حرارتی

به گزارش وبلاگ بایجانی، سخنگوی صنعت برق گفت: اوج بار مصرف برق در هفته جاری نسبت به هفته گذشته با کاهش 3000 مگاواتی روبرو شده است که به علت کاهش مصرف برق صنایع و سایر برنامه های در نظر گرفته شده صنعت برق است.

رجبی مشهدی: مصرف برق 3 هزار مگاوات کاهش یافته، افزایش 8 درصدی فراوری برق حرارتی

به گزارش گروه مالی وبلاگ بایجانی، مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق با اشاره به افزایش مقدار فراوری برق حرارتی در کشور گفت: در حال حاضر نیروگاه های حرارتی 50 هزار 600 مگاوات برق فراوری می نمایند که نسبت به روز دوشنبه شاهد افزایش 8 درصدی فراوری برق هستیم.

سخنگوی صنعت برق در بیان شرایط مصرف برق در کشور گفت: اوج بار مصرف برق در هفته جاری نسبت به هفته گذشته با کاهش 3000 مگاواتی روبرو شده است که به علت کاهش مصرف برق صنایع و سایر برنامه های در نظر گرفته شده صنعت برق است.

کاهش 2000 مگاواتی مصرف برق صنایع

وی با اشاره به مقدار همکاری صنایع برای کاهش مصرف برق گفت: پیش بینی می گردد، نزدیک به 2000 مگاوات از کاهش مصرف برق رخ داده مرتبط با مسئله همکاری صنایع و برنامه های مرتبط با این بخش در نظر گرفته گردد.

رجبی مشهدی در خاتمه با اشاره تاثیر تعطیلی پنجشبنه ادارات گفت: به نظر می رسد، برنامه های در نظر گرفته شده وزارت نیرو از جمله تعطیلی پنجشنبه همه ادارات کشور تا انتهای مردادماه منجر به کاهش 1000 مگاواتی برق امروز نسبت به مدت مشابه هفته گذشته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رجبی مشهدی: مصرف برق 3 هزار مگاوات کاهش یافته، افزایش 8 درصدی فراوری برق حرارتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجبی مشهدی: مصرف برق 3 هزار مگاوات کاهش یافته، افزایش 8 درصدی فراوری برق حرارتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید