جزئیات اسیدپاشی در غرب تهران

به گزارش وبلاگ بایجانی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران از وقوع حادثه اسیدپاشی در یوسف آباد ملارد اطلاع داد و گفت: خوشبختانه اسید بر روی صورت خانم مورد نظر ریخته نشده و پرونده به منظور روشن شدن ابعاد دیگر و دستگیری فرد خاطی در دست آنالیز است.

جزئیات اسیدپاشی در غرب تهران

به گزارش مهر، سرهنگ مهدی سرپناه در تشریح این حادثه گفت: بعد از ظهر روز گذشته سه شنبه 8 تیرماه در محدوده منطقه یوسف آباد قوام شهرستان ملارد، یک مورد حادثه اسیدپاشی رخ داد.

وی اضافه کرد: در این موضوع، یک موتورسوار مقداری اسید را بر روی دستان خانمی ریخته و سپس متواری می گردد که خوشبختانه اسید با صورت این خانم اصابتی نداشته است.

سرپناه با اشاره به انتقال حادثه دیده به مراکز درمانی بیان داشت: طی آنالیز ها، با توجه به اعلام قبلی این خانم (حادثه دیده) مبنی بر اختلاف و تهدید از سوی خانمی دیگر طی روز های گذشته، آن خانم در حال حاضر برای اخذ اظهارات در اختیار پلیس است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: پرونده به منظور روشن شدن ابعاد دیگر و ارتباط خاطی با خانم تهدیدکننده در دست آنالیز است و فرد خاطی هم به زودی دستگیر خواهد شد.

منبع: فرارو

به "جزئیات اسیدپاشی در غرب تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات اسیدپاشی در غرب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید