توییتر برای کاربران تجاری و دولتی پولی می گردد

به گزارش وبلاگ بایجانی، ایلان ماسک خاطرنشان کرد توییتر برای کاربران عادی همواره رایگان خواهد بود، اما ممکن است هزینه اندکی را از کاربران تجاری و دولتی دریافت کند.

توییتر برای کاربران تجاری و دولتی پولی می گردد

به گزارش ایسنا، این میلیاردر کارآفرین که در کوشش برای توسعه مخاطبان توییتر به بیشتر شهروندان آمریکایی است، در توییتی نوشت: توییتر برای کاربران عادی همواره رایگان خواهد بود، اما ممکن است هزینه اندکی برای کاربران تجاری و دولتی باشد.

توییتر در این باره حاضر نشد اظهارنظر کند.

ایلان ماسک که مدیرعامل شرکت خودروی برقی تسلا است، از ماه گذشته مجموعه تغییراتی را در توییتر پیشنهاد نموده است. وی پس از این که پیروز شد پاسخ مثبت برای خرید شرکت توییتر را دریافت کند، گفت می خواهد قابلیت های جدیدی را به این پلتفرم اضافه کند و برای افزایش اعتماد، الگوریتم ها را کد باز نموده و ربات های اسپم را مهار کند و همه کاربران انسانی را احراز هویت خواهد نمود.

ایلان ماسک حتی پیش از این که با توییتر برای خرید این شرکت به توافق برسد، پیشنهاد نموده بود قیمت سرویس اشتراک پولی توییتر بلو کاهش داده گردد و تبلیغات در آن ممنوع گردد و کاربران گزینه ای برای پرداخت به دوج کوین داشته باشند. هزینه اشتراک ماهانه سرویس توییتر بلو، 2.99 دلار است. در توییت دیگری که حذف شد، ایلان ماسک گفته بود می خواهد وابستگی توییتر به عایدی تبلیغاتی را کاهش دهد. به گفته یکی از این منابع مطلع، ماسک مدیرعامل جدیدی برای توییتر درنظر گرفته، اما هویت وی را هنوز فاش ننموده است.

بر اساس گزارش رویترز، ایلان ماسک در مراسم سالانه مت گالا گفت: می خواهد توییتر را درباره این که چطور توییت ها در معرض دید بیشتری قرار می گیرند یا امکان مشاهده آن ها محدود می گردد، شفاف کند.

منبع: فرارو

به "توییتر برای کاربران تجاری و دولتی پولی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییتر برای کاربران تجاری و دولتی پولی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید