تداوم بارش برف و باران تا آدینه، ورود سامانه بارشی جدید به ایران

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرنگاران : سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران از امروز تا روز آدینه آینده در بیشتر مناطق کشور از ورود سامانه بارشی جدید اطلاع داد.

تداوم بارش برف و باران تا آدینه، ورود سامانه بارشی جدید به ایران

به گزارش وبلاگ بایجانی به نقل از تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی 24 ساعت آینده برای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان بارش باران، برای جنوب خوزستان، شمال بوشهر و غرب فارس بارش های پراکنده همراه با رعدوبرق پیش بینی شده است.

روز سه شنبه در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز بارش ها تشدید خواهد شد و برای استان های کردستان، زنجان، همدان، مرکزی، جنوب آذربایجان غربی و جنوب آذربایجان شرقی بارش های پراکنده پیش بینی شده است.

چهارشنبه باران در سواحل دریای خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و برای جنوب کرمان، شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان ابرناکی همراه با بارش خفیف باران با احتمال رعدوبرق پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی پنجشنبه هفته جاری در شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان رگبار باران و برای شرق مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی شده است.

روز آدینه با ورود سامانه بارشی جدید به کشور برای غرب، شمال غرب و ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی بارندگی پیش بینی شده است و در ارتفاعات بارش ها به صورت برف خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز

به "تداوم بارش برف و باران تا آدینه، ورود سامانه بارشی جدید به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم بارش برف و باران تا آدینه، ورود سامانه بارشی جدید به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید