بازیکن خارجی و تازه پرسپولیس تعیین شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرنگاران: پرسپولیسی ها بعد از شکست سنگین برابر الهلال به تهران برگشته اند و قرار است روز آدینه در هفته اول رقابت های لیگ برتر به مصاف فولاد در اهواز بروند. این تیم برای فصل نو رقابت های لیگ 5 بازیکن تازه خریده که در لیگ قهرمانان آسیا از دو تای آن ها استفاده کرد.

بازیکن خارجی و تازه پرسپولیس تعیین شد

به گزارش وبلاگ بایجانی، علی نعمتی، علیرضا ابراهیمی، رضا دهقانی، رضا اسدی و حامد پاکدل خرید های نو پرسپولیس هستند که از این بین، دو نفر آخر، فرصت حضور در ترکیب پرسپولیس در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورده اند. با وجود این 5 نفر، اما لیست خرید های یحیی کل محمدی برای پرسپولیس به خاتمه نرسیده و او همچنان در کوشش برای جذب یکی دو بازیکن دیگر است.

گل محمدی پیش از آغاز بازی های تیمش در مرحله حذفی آسیا درخواست خریدن یک مهاجم خارجی را نموده بود که به علت شاکیان اقتصادی ای که این باشگاه داشت، چنین مجوزی از سوی فدراسیون برای این باشگاه صادر نشد. نهایتا هم که رای پرونده کالدرون از راه رسید و پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس را بست. با وجود بسته بودن پنجره پرسپولیس، اما خبر می رسد که یحیی گل محمدی نام بازیکن خارجی مدنظرش را به مسئولان باشگاه داده و خواسته تا مقدمات حضورش در این تیم فراهم گردد.

پرسپولیس قبل از آن، باید بدهی کالدرون را بپردازد؛ اگر چنین گردد، نه تنها مسئله ای برای خریدن بازیکن نو نخواهد بود بلکه به علت تسویه با شاکیان، فدراسیون هم نمی تواند مانعی در جهت پرسپولیس برای خریدن بازیکن خارجی باشد. حال، آنطور که طرفداری نوشته، بازیکنی که یحیی گل محمدی از او به عنوان اولین خرید پرسپولیس بعد از لیگ قهرمانان آسیا نام برده کی روش استنلی، مهاجم فصل پیش سپاهان است. یحیی و تیمش می خواستند کی روش را قبل از بازی های آسیایی بخرند که ممکن نشد.

منبع: فرارو

به "بازیکن خارجی و تازه پرسپولیس تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن خارجی و تازه پرسپولیس تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید