امدادرسانی هلال احمر استان اصفهان به 188 آسیب دیده ناشی از حوادث

به گزارش وبلاگ بایجانی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی به 188 آسیب دیده ناشی از 73 حادثه از طریق 86 تیم عملیاتی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در آخرین هفته خردادماه اطلاع داد.

امدادرسانی هلال احمر استان اصفهان به 188 آسیب دیده ناشی از حوادث

به گزارش از ، داریوش کریمی معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در مورد شرایط امدادرسانی جمعیت هلال احمر در حوادث هفته گذشته گفت: پوشش امدادی 73 حادثه در هفته گذشته اجرا شده است و 188 آسیب دیده ناشی از حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال احمر استان اصفهان بهره مند شدند و در این مدت هم حوادث جاده ای با 47 حادثه همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

او با بیان آمار حوادث تحت پوشش این جمعیت در هفته گذشته، توضیح داد: در این بازه زمانی 47 مورد حادثه جاده ای، 11 مورد حادثه شهری، چهار مورد خدمات حضوری، هشت مورد حادثه صنعتی و کارگاهی، دو مورد حادثه کوهستان و یک حادثه ریزش آوار از طریق نیرو های امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان، اعلام نمود: در امدادرسانی در حوادث اتفاق افتاده تعداد نجات یافتگان 64 نفر بودند که از این تعداد 40 نفر به بیمارستان ها منتقل شدند و تعداد 24 نفر خدمات درمانی سرپایی دریافت کردند.

کریمی اضافه نمود: 229 نفر نیروی عملیاتی نجاتگر و امدادگر این جمعیت در قالب 86 تیم عملیاتی با به کارگیری 68 دستگاه خودروی امدادی و همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات های یاد شده فعالیت داشته اند، در این مدت 9 عملیات رهاسازی از طریق نیرو های این جمعیت اجرا شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان اعلام نمود: از مردم به ویژه شهروندان تقاضا می گردد ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هرگونه حادثه، بلافاصله با تلفن 112 ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "امدادرسانی هلال احمر استان اصفهان به 188 آسیب دیده ناشی از حوادث" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امدادرسانی هلال احمر استان اصفهان به 188 آسیب دیده ناشی از حوادث"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید