ارومیه ظرفیت های بسیار خوبی در پرتاب چکش دارد

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرنگاران/آذربایجان غربی رییس فدراسیون دو و میدانی بلاروس گفت: ارومیه ظرفیت های بسیار خوبی برای توسعه ورزش دو میدانی دارد.

ارومیه ظرفیت های بسیار خوبی در پرتاب چکش دارد

ایوان تیخن امروز 9 آذر طی سفر به ارومیه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار گردید، اضافه کرد: ارومیه ظرفیت های بسیار خوبی به ویژه در پرتاب چکش دارد که در صورت ارائه بهتر آموزش ها می تواند ورزشکاران زیادی را به جهان معرفی کند.

مشاور رئیس جمهور بلاروس با اشاره به اینکه ارومیه قطب رشته پرتاب چکش ایران است، توضیح داد: کارگاه آموزشی دو روزه با حضور مربیان و ورزشکاران از ایران در جهت آشنایی و آموزش ورزشکاران و مربیان در ارومیه برگزار می گردد.

نائب رییس کنفدراسیون اروپا اظهار کرد: استعدادهای بسیاری در ایران وجود دارد که اگر برنامه ریزی در این بخش بیشتر گردد و زیر ساخت ها آماده باشند آینده این رشته ورزشی در ایران بسیار بهتر خواهد شد.

تیخن یادآورشد: برای اینکه ایران در آینده جایگاه بهتری در رشته دو و میدانی در جهان داشته باشد باید آموزش و سرمایه گذاری را از پایه آغاز کند تا نتیجه بهتری بگیرد و در المپیک به مدال برسد.

رییس فدراسیون دو و میدانی بلاروس ادامه داد: مربی خوب در این بسیار است اما در انتخاب شاگردان کیفیت های جهانی رعایت نمی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارومیه ظرفیت های بسیار خوبی در پرتاب چکش دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارومیه ظرفیت های بسیار خوبی در پرتاب چکش دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید