آینده نامعلوم لژیونر پرسپولیسی

به گزارش وبلاگ بایجانی، علیپور مهاجمی بود که یک بار باید شانس خود را به عنوان لژیونر امتحان می کرد، اما او در محاسبات میزان استعدادش شاید کمی دچار اشتباه شده بود.

آینده نامعلوم لژیونر پرسپولیسی

مهاجم سابق پرسپولیس را شاید بتوان ناکام ترین لژیونر سال 99 لقب داد. علی علیپور بعد از اینکه در خاتمه فصل قبل چند بار نمایش تمدید قرارداد با سرخ ها را اجرا کرد در نهایت راهی لیگ پرتغال شد تا شانس خود را در لیگ این کشور جستجو کند.

مهاجم سابق سرخها که چند هفته طول کشید تا در ترکیب ماریتیمو قرار بگیرد هرگز نمایش قابل قبولی در این تیم نداشت. او در فصلی که رو به خاتمه است 16 بار در ترکیب این تیم به میدان رفت که در جدول اثرگذاری اش عدد صفر درج شده است. مهاجمی که نه گل زد، نه پنالتی گرفت و نه پاس گل داد تا یک خرید کاملا ناموفق تلقی گردد و در میان لژیونرهای فوتبال ایران بدترین عملکرد را ثبت کند.

علیپور مهاجمی بود که یک بار باید شانس خود را به عنوان لژیونر امتحان می کرد اما او در محاسبات میزان استعدادش شاید کمی دچار اشتباه شده بود. بازیکنی پرتلاش که طی 5 سال گذشته گزینه اصلی خط حمله پرسپولیس بود حالا با توجه به عملکردش احتمالا روزهای خاتمهی حضورش در ماریتیمو و لیگ پرتغال را می گذراند و در باشگاه پرسپولیس هم با توجه به حضور آل کثیر و مغانلو کسی انتظار بازگشتش را نمی کشد. او در بلاتکلیف ترین دوران حرفه ای اش به سر می برد. مهاجم پرتلاشی که شاید باید دودستی موقعیتش در پرسپولیس را می چسبد.

همشهری آنلاین

منبع: فرارو

به "آینده نامعلوم لژیونر پرسپولیسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آینده نامعلوم لژیونر پرسپولیسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید