4+2 برای جای خالی یک مهاجم محروم پرسپولیس!

به گزارش وبلاگ بایجانی، کادر فنی پرسپولیس در کوشش برای حل مشکل گلزنی این تیم در رقابت های فصل جاری لیگ برتر و فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

4+2 برای جای خالی یک مهاجم محروم پرسپولیس!

عیسی آل کثیر که در ابتدای جابجایی تابستانی در پرسپولیس حاضر شد و توانست تاثیرگذاری فراوانی در راستا رسیدن این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد به دلیل شادی گل خود پس از گلزنی به پاختاکور ازبکستان در یک چهارم نهایی این رقابت ها نه تنها ملاقات با النصر عربستان را از دست داد بلکه با محرومیت سنگین 6 ماهه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شد تا یحیی گل محمدی اسم او را از جمع بازیکنان خود در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر خط بزند.

سرمربی سرخپوشان پایتخت برای پر کردن جای خالی این بازیکن در ملاقات با النصر مجبور به استفاده از مهدی عبدی شد. مهاجم جوان پرسپولیس نیز توانست در نیمه نهایی برای این تیم گلزنی کند تا نشان دهد می تواند برای این تیم در لیگ برتر هم گلزنی کند.

یحیی گل محمدی در نخستین بازی لیگ برتر نیز عبدی را در نوک حمله پرسپولیس مقابل سایپا قرار داد اما او این بار نتوانست گلزنی کند.

کادر فنی پرسپولیس نیز اولویت خود را در ادامه جابجایی تابستانی جذب مدافع عنوان نمود اما با توجه به عدم انجام این کار توسط مدیرعامل باشگاه سراغ جذب مهاجم تازه وارد رفت.

مهدی مهدی خانی بازیکن فصل گذشته واراژدین در حالی به پرسپولیس پیوست که آرمان رمضانی و آریا برزگر نیز در کنار عبدی برای رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس در خط حمله رقابت دارند.

ضمن اینکه توانایی های وحید امیری و امید عالیشاه برای حضور در خط حمله پرسپولیس نیز می تواند دست گل محمدی را برای پر کردن جای خالی آل کثیر را پر کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "4+2 برای جای خالی یک مهاجم محروم پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4+2 برای جای خالی یک مهاجم محروم پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید