یک کنسرت غافلگیرکننده؛ نگاهی به قسمت ویژه مسابقه آوای جادویی

به گزارش وبلاگ بایجانی، قسمت ویژه آوای جادویی به یک کنسرت غافلگیرکننده یک ساعته با حضور تعدادی از چهره های مطرح موسیقی ایران تبدیل شد.

یک کنسرت غافلگیرکننده؛ نگاهی به قسمت ویژه مسابقه آوای جادویی

درحالی که روز پنجشنبه 18 خردادماه، مخاطبان مسابقه استعدادیابی آوای جادویی منتظر انتشار قسمت تازه این مسابقه به وسیله پلتفرم فیلم نت بودند، ویژه برنامه ای با عنوان صدای داوران به وسیله فیلم نت منتشر شد. این ویژه برنامه تفاوت هایی با روال معمول مسابقه آوای جادویی داشت که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

حضور سامان احتشامی، نوازنده و آهنگساز اولین غافلگیری صدای داوران را رقم زد. حضور احتشامی و قطعاتی که روی صحنه اجرا کرد حال وهوای متفاوتی به قسمت ویژه مسابقه آوای جادویی داد.

غافلگیری دوم به حضور یکی از شاگردان احتشامی به نام پارمیدا توکلی روی صحنه و اجرای دونفره و احتشامی برمی گشت. اجرای استاد و شاگرد با تشویق تماشاگران روبرو شد اما آن چه جذابیت این صحنه را افزایش داد، قول غافلگیرکننده ای بود که رضا صادقی به پارمیدا توکلی داد؛ اتفاقی که در ویژه برنامه صدای داوران از مسابقه آوای جادویی رخ داد و البته اتفاقی که به نظر می رسد در آینده ای نه چندان دور در راه است، می تواند نقطه آغاز ورود یک نوازنده پیانو به عرصه موسیقی کشور باشد.

اما پس از اجرای دونفره احتشامی و یکی از شاگردانش، نوبت به غافلگیرشدن داوران مسابقه رسید! احتمالا ضرب المثل خیاط در کوزه افتاد به گوش همه ما رسیده است. کاری که علی اوجی با داوران آوای جادویی انجام داد مصداق همین ضرب المثل بود! این بار داوران بودند که به شکلی غیرمنتظره دعوت به اجرا شدند و بدون آمادگی قبلی باید هنر خود را به رخ دیگران می کشیدند.

نتیجه درخواست علی اوجی، اجرای چهار قطعه با پیانونوازی سامان احتشامی و با صدای محمد اصفهانی، رضا یزدانی، محمد معتمدی و رضا صادقی بود که عملا یک کنسرت بدون برنامه قبلی را برای تماشاگران رقم زد.

قطعات اجراشده در این بخش از یک طرف یادی از گذشته را زنده می کرد، از سوی دیگر باز هم با شوخی های رضا صادقی با رضا یزدانی روبرو بودیم و البته صادقی با تقدیم اجرایش از آهنگ زندگی به روح زنده یاد علی انصاریان، کاری کرد که علی اوجی روی صحنه نتواند جلوی اشک هایش را بگیرد.

با این اوصاف تماشای قسمت ویژه آوای جادویی را می توان به آن دسته از هواداران موسیقی که برنامه آوای جادویی را دنبال نکرده اند هم توصیه کرد.

مسابقه استعدادیابی موسیقی آوای جادویی پنجشنبه هر هفته ساعت 8 صبح در پلتفرم فیلم نت منتشر می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "یک کنسرت غافلگیرکننده؛ نگاهی به قسمت ویژه مسابقه آوای جادویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کنسرت غافلگیرکننده؛ نگاهی به قسمت ویژه مسابقه آوای جادویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید