خاتمه تصویربرداری فصل دوم زیرخاکی

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرگزاری خبرنگاران-تصویربرداری فصل دوم مجموعه تلویزیونی زیرخاکی به کارگردانی جلیل سامان و تهیه کنندگی رضا نصیری نیا در شهر لاهیجان به انتها رسید.

خاتمه تصویربرداری فصل دوم زیرخاکی

به گزارش وبلاگ بایجانی و به نقل از روابط عمومی سریال، ساخت فصل دوم زیرخاکی از دی ماه سال 1399 شروع شد و در حالی که خبرهای اولیه حاکی از این بود که این مجموعه به جدول پخش شبکه یک برای ماه رمضان سال 1400 می رسد، به خاطر حساسیت های کرونایی و کوشش برای رعایت حداکثری پروتکل ها، همچنین حجم بالای لوکیشن ها و طولانی شدن تصویربرداری به زمان دیگری موکول شد.

گروه سازنده زیرخاکی پیش از رسیدن به شمال کشور، در شهرک سینمایی دفاع مقدس و لوکیشن هایی واقع در تهران و کرج نیز مشغول تصویربرداری بودند.

فصل اول زیرخاکی با فضایی شاد و در بستر وقایع ماه های منتهی به انقلاب اسلامی در ماه رمضان سال99 روی آنتن شبکه یک رفت و توانست پربیننده ترین سریال مناسبتی درآن مقطع لقب بگیرد.

فصل اول این سریال با کوشش ناکام فریبرز باغ بیشه برای خروج از کشور، همزمان با شروع جنگ تحمیلی به خاتمه رسید. حالا مخاطبان این سریال باید برای تماشای فرجام ماجراجویی فریبزر و خوش شانسی ها و ناکامی هایش، منتظر خاتمه مراحل فنی و پخش آن از تلویزیون باشند.

بازیگران زیرخاکی فراوری مرکز سیمافیلم عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.

منبع: خبرگزاری آریا

به "خاتمه تصویربرداری فصل دوم زیرخاکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه تصویربرداری فصل دوم زیرخاکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید