واکنش حامد لک به شایعه اخراجش از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ بایجانی، خبرنگاران: حامد لک از پرسپولیس اخراج می گردد. این تیتر یکی از روزنامه های ورزشی بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر ایران بود. ماجرا به اتفاقات شب بازی پرسپولیس با پیکان مربوط می شد که شایعه شد حامد لک با کریم باقری، مربی و اسطوره پرسپولیس، دعوا نموده و همین مورد باعث رنجش کریم باقری شده است.

واکنش حامد لک به شایعه اخراجش از پرسپولیس

به گزارش وبلاگ بایجانی، غیبت کریم باقری در مراسم اهدای جام هم به این شایعه دامن زد که او از رفتار حامد لک ناراحت شده است. فردای آن روز خبر رسید که پرسپولیسی ها به علت بی احترامی حامد لک به کریم باقری قرار است قید ادامه همکاری با این دروازه بان را بزنند و به فکر گزینه جدیدی هستند.

اندکی بعد، اما کریم باقری در تبادل نظر با سایت باشگاه اطلاع داد از کسی ناراحت نیست و بعد ها هم حامد لک با انتشار پستی از بزرگی کریم باقری حرف زد. با این وجود، اما همچنان اخباری حوالی باشگاه به گوش می رسید که گویی قرار است حامد لک جدا گردد؛ حتی شایعه شد او به یکی از تیم های متمول لیگ برتر لینک شده و یکی دو گزینه هم برای جانشینی اش در پرسپولیس مطرح شد.

با این وجود، اما لک روز گذشته با انتشار پستی به همه این شایعات سرانجام داد؛ دروازه بان پرسپولیس تصویری از خودش به همراه مدال قهرمانی با پرسپولیس منتشر کرد و نوشت: می تونی تا آخر عمرت ببینیش و لذت ببری ازش، چون خودت می دونی برای رسیدن به این روز چقدر سختی کشیدی. انقدر نگاهش می کنم تا دوباره تکرارش کنم (کنیم) و لذتش رو ببرم (ببریم)

منبع: فرارو

به "واکنش حامد لک به شایعه اخراجش از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش حامد لک به شایعه اخراجش از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید