نجات کارگر ورامینی پس از دو روز گرفتاری در مخزن سوخت

به گزارش وبلاگ بایجانی، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین گفت: کارگری که به مدت دو شبانه روز در یک مخزن زیرزمینی سوخت گرفتار شده بود، با کوشش آتش نشانان نجات یافت.

نجات کارگر ورامینی پس از دو روز گرفتاری در مخزن سوخت

به گزارش گروه حوادث وبلاگ بایجانی، محسن پارسا روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: عوامل ایستگاه شماره دو سازمان آتش نشانی با اطلاع از وقوع حادثه سقوط یک فرد در مخزن زیرزمینی نفت سیاه در منطقه خیرآباد ورامین، سریعا به محل اعزام و با تجهیز کارگاه، عملیات رهاسازی این کارگر را شروع کردند.

وی اضافه کرد: در آنالیز به عمل آمد تعیین شد که این کارگر دو روز قبل در این تانکر سوخت زیرزمینی سقوط نموده و از آخرین توان خود برای مقابله با مرگ استفاده نموده است.

پارسا توضیح داد: با کوشش آتش نشانان، این کارگر از عمق مخزن نجات یافته و به منظور دریافت خدمات درمانی، تحویل عوامل اورژانس شد.

وی همچنین از مهار آتش سوزی در طبقه شهربازی مجتمع تجاری گل نرگس ورامین اطلاع داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی ورامین اضافه کرد: آتش نشانان ورامین با اطلاع از وقوع آتش سوزی در طبقات فوقانی و شهربازی مجتمع تجاری گل نرگس، سریعا به محل اعزام شده و نسبت به ایمن سازی منطقه و خروج شهروندان از این مجتمع که در مرکز شهر واقع شده، اقدام کردند.

وی اضافه کرد: با توجه به ازدحام جمعیت و فعالیت واحدهای تجاری، مهار این آتش سوزی از اهمیت ویژه ای برخوردار بود که کوشش بی وقفه آتش نشانان، پس از چند ساعت منجر به مهار این آتش سوزی شد.

وی گفت: خوشبختانه این آتش سوزی هیچگونه خسارت جانی به همراه نداشت.

ورامین با 300 هزار نفر جمعیت در 35 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "نجات کارگر ورامینی پس از دو روز گرفتاری در مخزن سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات کارگر ورامینی پس از دو روز گرفتاری در مخزن سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید