مدیرعامل نساجی: فدراسیون می خواهد پرسپولیس قهرمان گردد

به گزارش وبلاگ بایجانی، ایزد سیف الله پور در مورد بازی پایانی لیگ میان طرفدار و پرسپولیس گفت: فعلا تماشاگر ما بیرون استادیوم است، اینجا همه چیز برعکس است. اول تماشاگران پرسپولیس را به داخل استادیوم فرستادند. این عدالت نیست. اگر فدراسیون می خواهد این تیم قهرمان گردد، بحثش جداست، ولی اگر می خواهند عدالت را رعایت نمایند، باید طبق قانون فقط پشت نیمکت خودشان از سوی طرفداران پرسپولیس پر گردد.

مدیرعامل نساجی: فدراسیون می خواهد پرسپولیس قهرمان گردد

مدیرعامل نساجی ادامه داد: جایگاه طرفدار ما اکنون خالی است، ولی جایگاه CIP که قرار نبود بلیت فروشی بشود، به طرفدار پرسپولیس داده اند. آن جایگاه همه کارت دعوتی هستند. جایگاه کارت دعوتی ما را پر نموده اند و به طرفداران داده اند. این اصلا ربطی به بلیت فروشی ندارد. پرسپولیسی ها فقط آن طرف می توانند باشند.

سیف الله پور گفت: رفعتی می اندازد گردن یگان ویژه، یگان ویژه گردن چه کسی می اندازد؟ بروید و بپرسید. چرا تماشاگر نساجی هنوز به استادیوم نیامده، ولی جایگاهش را در اختیار کسی دیگر داده اند. ساعت 3:20 است و این یعنی 3 ساعت به بازی مانده. این نیست که بگویند 10 دقیقه به بازی مانده و تماشاگر بیرون مانده. تماشاگر پرسپولیس را ساعت 1:50 بعدازظهر به داخل فرستادند. نه ازدحامی بوده و نه شلوغی. نباید این کار را می کردند. این عدالت نیست.

مدیرعامل نساجی گفت: ما 6 هزار بلیت اجازه داشتیم بفروشیم. اگر قرار بود رایگان بفروشند، اجازه می دادند ما 10 هزار تا بلیت بفروشیم. بلیت فروشی نشده و این طرفداران رایگان داخل آمدند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "مدیرعامل نساجی: فدراسیون می خواهد پرسپولیس قهرمان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل نساجی: فدراسیون می خواهد پرسپولیس قهرمان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید