عکس ، فریادهای عجیب امباپه بر سر لیونل مسی ، پاسخ متفاوت و خونسردانه کاپیتان آرژانتین

به گزارش وبلاگ بایجانی، یک شادی تکراری پس از همه گل ها برای تضعیف روحیه فوق ستاره آرژانتین گره گشای فرانسه برای قهرمانی نبود.

عکس ، فریادهای عجیب امباپه بر سر لیونل مسی ، پاسخ متفاوت و خونسردانه کاپیتان آرژانتین

به گزارش وبلاگ بایجانی، کیلیان امباپه در کنار اینکه نمی خواست اجازه بدهد لیونل مسی به قهرمانی برسد، شدیدا با هم باشگاهی خود بر سر کسب عنوان آقای گلی بازی ها رقابت داشت ولی در نهایت جام به کسی رسید که کمتر (نسبت به دیگری) پس از گل های خود شادی و سر و صدا کرد.

کیلیان امباپه در 97 ثانیه پاسخ دو گل آرژانتین در نیمه اول را داد و با یک گل بیشتر نسبت به مسی در صدر جدول گلزنان جام جهانی نهاده شد و پس از اینکه بازی را به تساوی کشید، شادی عجیبی مقابل فوق ستاره آلبی سلسته انجام داد.

امباپه پس از هر دو گل ابتدایی خود مقابل آرژانتین، در حالی که قدم زنان به وسط زمین می رفت، هر دو بار وقتی به لیونل مسی رسید با سر و صدا به نوعی برای هم باشگاهی خود و رقیب بازی فینال کُری خواند تا روحیه او را هم تضعیف کند ولی این حرکات او در انتها مسابقه بی نتیجه ماند.

این ستاره فرانسوی وقتی در لحظات انتهای وقت های اضافه هم برای دومین بار پاسخ گل لئو مسی را داد، دوباره همان شادی را تکرار کرد و بازهم با فریاد به سمت تماشاگران خودی و در ادامه به سمت کاپیتان آرژانتین رفت و با فریاد زدن خوشحالی خود را به نمایش گذاشت.

مسی که در زمان شادی ها و داد و بیداد امباپه در زمین چمن، سکوت نموده و با خونسردی بازی را ادامه داد، در نهایت با بالا بردن جام جهانی به کُری های جوان فرانسوی واکنش داشت.

  • تصاویر| رئیس جمهور فرانسه سنگ شکیبا امباپه شد | دلداری مکرون به فوق ستاره ای ناکام

منبع: ورزش سه

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، فریادهای عجیب امباپه بر سر لیونل مسی ، پاسخ متفاوت و خونسردانه کاپیتان آرژانتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، فریادهای عجیب امباپه بر سر لیونل مسی ، پاسخ متفاوت و خونسردانه کاپیتان آرژانتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید