طاهری: شکست در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا را به فال نیک می گیرم، تا چند هفته دیگر به شرایط ایده آل می رسم

به گزارش وبلاگ بایجانی، مدعی سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد گفت: کسی که مدال می خواهد، نباید اشتباه بزرگی انجام بدهد و من هم باید روی اشتباهی که در مسابقات قهرمانی آسیا داشتم، کار کنم تا دیگر تکرار نشود.

طاهری: شکست در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا را به فال نیک می گیرم، تا چند هفته دیگر به شرایط ایده آل می رسم

امین طاهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بایجانی، در پاسخ به این سوال که حضور در دو تورنمنت در فاصله یک هفته از نظر بدنی او را اذیت نکرده است؟، گفت: جام دانکلوف که تمام شد، خدا را شکر با اولی به ایران برگشتم و خیلی غیرمنتظره دیدم اسمم را برای آسیایی رد کرده اند. با توجه به مثبت شدن تست کرونای امیرحسین زارع چاره دیگری نبود و من هم با روحیه خوب به آلماتی رفتم، البته با اینکه شرایط بدنی ام ایده آل نبود.

وی ادامه داد: شرایط بدنی ام از این نظر ایده آل نبود که پرواز طولانی داشتم و پروازهای متوالی خسته ام کرد، اما با این وجود از انگیزه بالایی برای مدال طلا برخوردار بودم.

ملی پوش کشتی آزاد درباره شکست با ضربه فنی مقابل لازاریف قرقیزستانی، درحالیکه 6 امتیاز از او پیش بود، گفت: این اتفاق در یک غافلگیری رخ داد. 6 بر صفر جلو افتادم و عجله کردم. به نوعی می خواستم حریفم را 10 - صفر کنم و سوار بر کشتی بودم، ولی متاسفانه گیر کردم و نتوانستم برنده باشم.

طاهری با تاکید براینکه می داند اختلاف زیادی با حریفانی در این سطح دارد، مطرح نمود: برای 10-صفر کردن حریف رفته بودم و یک مقدار هول شدم، حالا که این رخ داد، آن را به فال نیک می گیرم و امیدوارم این اشتباهات بزرگ را در هیچ مبارزه دیگری تکرار نکنم. کسی که مدال می خواهد، نه تنها اشتباه بزرگ من، بلکه کوچک ترین اشتباه هم او را از مدال دور می کند. قطعا خودم اشتباه کردم و باید حتما روی آن کار کنم. شکستم در جای خوبی رخ داد.

این کشتی گیر تهرانی در پاسخ به این سوال که آیا در جام بین المللی لهستان کشتی خواهد گرفت؟ گفت: هنوز چیزی به کشتی گیران اعلام نشده که کجا باید مبارزه کنیم. هرجا کادرفنی بگوید کشتی خواهم گرفت. در این مدت دو تا میدان پشت سر هم را تجربه کردم و کمی به من فشار آمد، ولی با شناختی که از خودم دارم تا چند هفته دیگر به شراط ایده آل می رسم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "طاهری: شکست در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا را به فال نیک می گیرم، تا چند هفته دیگر به شرایط ایده آل می رسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طاهری: شکست در مسابقات کشتی قهرمانی آسیا را به فال نیک می گیرم، تا چند هفته دیگر به شرایط ایده آل می رسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید