شهنازی: زورمان به ستاره های سپاهان و امیر غفور نرسید، در سایپا می مانم و جا خالی نمی کنم

به گزارش وبلاگ بایجانی، سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: عالی بازی کردیم و بازیکنان مان زحمت زیادی کشیدند، ولی زورمان به ستاره های سپاهان و امیر غفور نرسید.

شهنازی: زورمان به ستاره های سپاهان و امیر غفور نرسید، در سایپا می مانم و جا خالی نمی کنم

به گزارش وبلاگ بایجانی، ناصر شهنازی در خصوص شکست 3 بر یک تیمش مقابل سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال گفت: ما با تیم صدرنشین بدون شکست لیگ برتر بازی کردیم که ستاره های زیادی در اختیار دارد. ما عالی بازی کردیم و بازیکنانم زحمت زیادی در این ملاقات کشیدند، ولی زورمان به ستاره های سپاهان و امیر غفور نرسید.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: ما برای باختن به زمین نیامده بودیم، اما سپاهان کار تیمی خوبی انجام داد و بازیکنان این تیم هم از نظر فردی عالی بودند.

شهنازی گفت: قطر پاسور اصلی ما در این بازی مصدوم شد و یکی از مهره های اصلی خود را از دست دادیم. از نحوه بازی شاگردانم راضی هستم. ما در آینده نزدیک به جایگاه اصلی خود خواهیم رسید. به اعتقاد من سایپا شرایط حضور در پلی آف را دارد.

مربی پیشین تیم ملی در خصوص شایعه کناره گیری از تیم سایپا هم توضیح داد: به هیچ عنوان، جا خالی نمی کنم و می خواهم خودم، بازیکنان را به برترین شرایطشان در لیگ برسانم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شهنازی: زورمان به ستاره های سپاهان و امیر غفور نرسید، در سایپا می مانم و جا خالی نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهنازی: زورمان به ستاره های سپاهان و امیر غفور نرسید، در سایپا می مانم و جا خالی نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید