ساماندهی مشاغل محدوده دروازه کازرون با افتتاح بازار پروتئین

به گزارش وبلاگ بایجانی، شهردار شیراز در بازدید از مجتمع بازار بزرگ پروتئین خواهان تسریع در راه اندازی این بازار شد.

ساماندهی مشاغل محدوده دروازه کازرون با افتتاح بازار پروتئین

به گفته اسدی، پروژه بازار بزرگ پروتئین در خیابان کارگر شیراز واقع شده است، برای اجرای ساماندهی مشاغل در این کلانشهر است.

شهردار شیراز با تصریح بر مصوبات شورای اسلامی شهر، بر فعالیت مستمر برای سرانجام رساندن این پروژه در زمان پیش بینی شده تأکید کرد.

او پروژه بازار پروتئین را شاخص و نقطه محرکی برای بخش خصوصی ذکر کرد و گفت: شهرداری شیراز این پروژه را در محلی کم برخوردار انجام داده است.

این مقام ارشد شهری گفت: اجرای پروژه های متعدد عمرانی و سرمایه گذاری باعث تحول و پیشرفت دروازه کازرون و خدمت رسانی به مردم و شهروندان این منطقه شده است.

مدیریت شهری شیراز در ادامه بازدید های پنجشنبه های عمرانی شیراز از محل پردازش و دفع پسماند شهرداری در منطقه برمشور هم بازدید کرد.

شهردار کلانشهر شیراز در این بازدید گفت: استفاده از روش های نوین و فرهنگ سازی تفکیک از مبدأ مهمترین اقداماتی هستند که در این زمینه باید انجام شوند که در یک دوره پنج ساله فرهنگ سازی و آموزش در این حوزه دو برابر گردد.

روح الله خوشبخت رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز هم در این بازدید از پیش بینی و بکارگیری مشاور در بودجه سال آینده برای اجرای طرح های تازه در محل پردازش و دفع مهندسی و بهداشتی پسماند شهرداری شیراز در منطقه برمشور اطلاع داد.

محل پردازش و دفع مهندسی و بهداشتی پسماند شهرداری شیراز در منطقه برمشور با وسعتی بیش از 1500 هکتار مشتمل بر خطوط پردازش و تفکیک صنعتی پسماند، کارخانه فراوری کود آلی، صنایع تبدیلی، کارخانه بیوگاز، سلول های دفن مهندسی و بهداشتی پسماند عادی و پزشکی، بیش از 800 هکتار فضای سبز پیرامونی، لاگون های مدیریت و تصفیه تبخیری شیرابه و بزرگترین آزمایشگاه تخصصی پسماند است.

وبلاگ بایجانی فارس شیراز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ساماندهی مشاغل محدوده دروازه کازرون با افتتاح بازار پروتئین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی مشاغل محدوده دروازه کازرون با افتتاح بازار پروتئین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید